[ŽT] Ukraina gavo labai rimtą ultimatumą. JAV skubiai imasi veiksmų (Video)  ()

Ukrainai šiandien tokio ultimatumo tikrai reikia.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šiandien Ukrainos vyriausybė turi sąrašą reikalavimų iš JAV, kuriuos būtina įvykdyti. Iš esmės tai yra ultimatumas, bet Ukrainai šiandien jo tikrai reikia. Tokią nuomonę bendrame sraute su Vasilijumi Golovanovu išsakė Ukrainos žurnalistas, karinės politikos apžvalgininkas Dmitrijus Gordonas.

„Amerikiečiai reikalauja skaidrumo ir tikros kovos su korupcija, ne žodžiais, - sakė ekspertas. - O korupcija yra visur, nesvarbu: ar tai karių komisariatai, ar tai bombų slėptuvės. Kur nuo to pabėgti? SBU ir kitos institucijos  nuolat sulaiko korumpuotus pareigūnus. Vos ne kasdien.“

Pokalbio metu Gordonas išreiškė visišką pasitikėjimą, kad amerikiečiai ir toliau padės Ukrainai, tačiau atidžiai kontroliuos, kas ten vyksta.

 

Matome, kad jau yra kontroliuojamas pagalbos iš JAV skirstymas. Amerikiečiai suprato, kad su mumis košės neišvirsi ir paskyrė savo kontrolierius. Teisingai pasielgė. Teisingai“, – reziumavo žurnalistas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(114)
(2)
(112)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: