[ŽT] „JAV armijai smogė 15 raketų. Yra žuvusių.“ „Al Mayadeen“ skelbia, kas nutiko  ()

JAV kariai žuvo per raketų ataką.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Amerikos kariai žuvo per raketų ataką prieš JAV bazę Rytų Sirijoje, praneša Libano televizijos kanalas „Al Mayadeen“. Žiniasklaidos duomenimis, į juos buvo paleista 15 raketų. Bazė yra Koniko naftos telkinyje Deir ez Zoro provincijoje.

Mirčių skaičius nenurodytas. Taip pat nebuvo šia tema oficialių pranešimų iš Pentagono. Tuo pat metu kanalas teigia, kad kitą Amerikos karinę bazę, esančią Hasakoje, Sirijos šiaurės rytuose, užpuolė trys nepilotuojami orlaiviai.

Šiuo metu Jungtinės Valstijos turi 24 bazes ir keturis taškus Sirijos Arabų Respublikos teritorijoje, kurios yra nuolat atakuojamos. Pentagonas dėl išpuolių kaltina su Iranu susijusias grupes ir jas sieja su padidėjusiu aktyvumu Gazos Ruože.

 

Anksčiau JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas sakė, kad JAV prezidentas Joe Bidenas įsakė surengti oro antskrydžius prieš proiraniškas grupes Rytų Sirijoje. Anot jo, tokį sprendimą valstybės vadovas priėmė siekdamas apsaugoti Amerikos kariuomenę ir šalies interesus. 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(68)
(19)
(49)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()