[ŽT] „Pažiūrėkite į kopijas...“ Neįtikėtina. Teroristai užima Vakarus  ()

Kodėl palestiniečiams palankūs veiksmai Vakarų šalyse pritraukia tiek daug žmonių?


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pro-„Hamas“ mitingai yra gerai finansuojami, kad pritrauktų gyventojus, ypač jaunimą. 

Žinomas tinklaraštininkas, žurnalistas ir režisierius Aleksandras Nevzorovas savo „Telegram“ kanale atsakė, kodėl demonstracijos, remiančios „Hamas“  ir nesukurtą Palestinos valstybę, pritraukia tiek daug dalyvių, taip pat ir civilizuotose šalyse, įskaitant garsių universitetų studentus.

Kaip paaiškėjo, tokie propalestietiški veiksmai nėra „piktų žmonių rūstybė“ ir jokiu būdu nėra laisvi. Kiekvienas supranta, kad šias akcijas organizuoja kažkas. „Hamas“ yra visur ir milijardai išleidžiami propagandai. Pažiūrėkite į ekrano kopijas.

Pasirodo, studentai įtikinami žiūrėti filmus apie „Palestinos kančias“ ir dalyvauti demonstracijose su pažadais dėl kreditų“, – rašo A. Nevzorovas.Taip pat ekspertas atkreipia dėmesį, kad toks demonstracijos dalyvių papirkinėjimas pasitaiko ne Rusijoje, o Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 

Kaip matome, „Hamas“ ir teroristų bendrininkai išleidžia milžiniškus pinigus, kurstydami protestus prieš žydus Vakarų šalyse, pirmiausia bandydami destabilizuoti ten situaciją.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(10)
(5)
(5)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()