[ŽT] Netikėtas „ugnies krikštas“. Rusų desantininkai dėjo į kojas (Foto)  ()

Rusijos artileristai paleido ugnį į saviškius.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=689503876696027&set=pb.100069092624537.-2207520000&type=3

Rusijos artileristai paleido ugnį į saviškius, į naujai suformuoto 328-ojo pulko iš Rusijos ginkluotųjų pajėgų 104-osios oro desanto divizijos įsibrovėlius, perkeltus į Chersono srities Krynkų sritį.

Neatlaikę ugnies iš abiejų pusių, jie tiesiog apleido pagrindines pozicijas ir pabėgo.

„Telegram“ kanalas „VDV za čestnost i spravedlivost“ praneša apie esamą situaciją kairiajame Chersono regiono krante. Visų pirma, įsibrovėliai skundžiasi, kad pulkas be mūšio paliko savo poziciją ir atsitraukė. Bet neva nereikia jų dėl to kaltinti.

[Čekija] Tūkstančiai pirkimų, tobulas įvertinimas ir fantastiškos kainos lauko LED šviestuvai (Video, „Somoreal“)
4202

Nuostabiai gera kaina

Iš Čekijos sandėlio

Masiškai perkamas ir su tobulu pirkėjų įvertinimu

Ypatingai funkcionalus

Išsamiau

„Pulko pozicijas nuolat atakavo ir priešo artilerija, ir mūsų artilerija, kuri kažkodėl labai dažnai suklysdavo koordinatėse ir nukreipdavo ugnį į savus“, – rašo okupantai.

 

Pranešama, kad desantininkai neatlaikė „ugnies iš abiejų pusių“ ir pasitraukė. Tuo pačiu metu naujai dislokuoto pulko pralaimėjimas Rusijos „Telegram“ kanale vadinamas „ugnies krikštu“ ir apibūdina situaciją posakiu „pirmas blynas yra prisvilęs“. Okupantai tiki, kad „laikui bėgant viskas pagerės“.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(36)
(1)
(35)

Komentarai ()

Susijusios žymos: