„F-16 nepakeis karo eigos“. Ukrainos oro pajėgos skelbia svarbią žinią  ()

Ukraina ruošiasi F-16 naikintuvų pasirodymui. Skeptikai teigia, kad šie naikintuvai nepakeis karo eigos ir neturės didesnės reikšmės.© https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:F-16_in_service_with_the_United_States#/media/File:Sound_of_Speed_Air_Show_performs_for_community_above_Missouri_(29532757776).jpg

Ukrainos pilotai mokosi valdyti F-16 naikintuvus ir su jais pristatomas ginkluotės sistemas. Ukraina iki šiol stipriai nusileidžia Rusijai ore ir modernių naikintuvų pasirodymas galėtų tai pakeisti. F-16 ginkluotės veikimo nuotolis yra daug didesnis nei sovietinių naikintuvų. F-16 gali pamatyti priešą ten, iš kur priešas negali matyti jo. Bet skeptikai, įskaitant Estijos gynybos ministrą Hanno Pevkurą, kartoja, kad nors F-16 yra nuostabus ginklas, karo eigos jis nepakeis.

Ukrainos oro pajėgų atstovas Jurijus Ihnatas atsakė ministrui Pevkurui - „Lėktuvai pakeis karo eigą ir labai rimtai“.

Ypatingai retas pasiūlymas! Iš EU iki 6Ah baterijos, tinkančios visiems 18V „Makita“ prietaisams - paskutiniai vienetai! (Video)
11517

Puiki kaina

Iš Čekijos - ypatingai retas atvejis

Ribotas kiekis

Nuo 3.0Ah iki 6.0Ah talpų

Tinka 18V „Makita“ prietaisams

Išsamiau

Ihnatas pabrėžė, kad Ukrainai reikia modernių orlaivių, galinčių įgyti pranašumą ore. Kalbama apie tam tikras F-16 modifikacijas, kurios gali smogti taikiniams ant žemės ir ore. Ihnatas teigia, kad tokie naikintuvai turėtų apsaugoti Ukrainą nuo raketų ir bepiločių orlaivių atakų. Anot jo, F-16 galo reikšmingai paveikti karo eigą, nes suteiks priedangą antžeminėms pajėgoms ir privers rusų lėktuvus atsitraukti.

„Pažiūrėkite, kiek valdomų bombų paleidžia priešas. Aviacijos sistemų, tokių kaip F-16, pagalba mes galime sustabdyti tai, ką daro Rusija. Būtent išvaryti Rusijos aviaciją ir suteikti oro priedangą mūsų sausumos pajėgoms“, - pridūrė Ihnatas.

 

Ihnatas kalba apie rusų lėktuvų atakas, kurios vyksta be orlaivių įskridimo į Ukrainos oro gynybos zoną. Rusų orlaiviai priartėja, numeta bombas ar paleidžia raketas ir pasitraukia, nes žino, kad Ukraina jų pasiekti negali. Ilgesnis F-16 radarų nuotolis, ilgesnio nuotolio raketos ir elektroninės karybos galimybės galėtų tai pakeisti - Ukraina galėtų nuginti rusų lėktuvus toliau nuo savo sienų - ten, iš kur jie atakuoti negalėtų. 

(62)
(6)
(56)

Komentarai ()