„Anonymous“ atakavo Kinijos valdžios interneto svetaines  (5)

Tarptautinė programišių grupuotė „Anonymous“ šią savaitę atakavo Kinijos valdžios interneto svetaines. Grupuotės nariai teigia, kad tai daro už interneto cenzūros griežtinimą ir žodžio laisvės internete ribojimą. Skelbiama, kad hakeriai išvedė iš rikiuotės apie 500 interneto svetainių.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Anonymous“ nariai atakavo stambių Kinijos miestų interneto svetaines, pavyzdžiui, Šanchajaus. Kai kurie tinklalapiai iki šiol neprieinami. Čengdu miesto interneto svetainėje hakeriai parašė: „Miela Kinijos valdžia, šiandien mes „nulaužėme“ jūsų interneto svetaines, rytoj „nulaušime“ jūsų šlykštų režimą. Tai, ką jūs darote su jūsų didžia tauta, rytoj bus padaryta su jumis. Pasigailėjimo nebus“. Pranešime taip pat yra instrukcija, kaip apeiti „filtrus“, blokuojančius nepageidaujamas šalyje interneto svetaines.

Balandžio 3 dieną grupuotė sukūrė „Twitter“ paskyrą „Anonymous China“, kurioje visi Kinijos hakeriai ir programuotojai visame pasaulyje raginami stoti į „Anonymous China“ gretas ir kovoti už teisingumą.

Programišiai išreiškė užuojautą kinams: „Kiekvienas iš jūsų kenčia nuo režimo tironijos. Mes su jumis“. Grupuotės nariai teigia, kad gavo prieigą prie slaptažodžių, telefono numerių ir elektroninių laiškų, priklausančių asmenims, susijusiems su šalies valdžia.

Aut. teisės: IT bazė
(0)
(0)
(0)

Komentarai (5)