Lietuvoje pradedami vykdyti neuromarketingo tyrimai  (4)

Lietuvoje veikianti rinkodaros tyrimų kompanija TNS LT išplatino pranešimą, apie tai, jog jos specialistai artimiausioje ateityje pradės vykdyti vadinamojo neuromarketingo tyrimus. Jų metu bus elektroniškai tiriama, kaip žmonės reaguoja į vienokias ar kitokias žiniasklaidos priemonėse demonstruojamas reklamas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kompanija pirmoji Lietuvoje pradeda teikti neurorinkodaros analizės paslaugas. Tokio tyrimo metu, pasitelkus medicinoje naudojamas technologijas, stebimas ir fiksuojamas žmogaus smegenų aktyvumas, akių judesiai ir kūno reakcijos į jam perduodamas įvairias žinutes, garsą, vaizdą ir kt. Ši priemonė skirta nustatyti tikslų komunikacijos ir reklamos poveikį vartotojams. „Neurorinkodaros paslauga turėtų kilstelėti šalies tyrimų rinką į aukštesnį lygį. Ši sprendimas, kuriam naudojamos pažangiausios technologijos, suteiks galimybę reklamos kūrėjams prasiskverbus į vartotojo pasąmonę ne tik sužinoti tikslią jų reakciją į reklamą, bet ir paversti ją kiek įmanoma veiksmingesne. Tuo metu reklamos užsakovai galės jaustis tikri, kad jų investicijos į reklamą bus nukreiptos tinkama linkme“, – teigia Gytis Juodpusis, TNS LT direktorius. Šiuo metu TNS LT kartu su partneriais ruošiasi atlikti pirmuosius neurorinkodaros tyrimus Lietuvos reklamos rinkoje. Juos vykdys atskiras tam parengtų kompanijos neurorinkodaros specialistų skyrius, kurių svarbiausios kompetencijos sritys apima emocinį marketingą ir sociologijos mokslus. Šio tyrimo metu naudojamas specialus medicininis įrenginys, kuris fiksuoja žmogaus kūno reakcijas ir impulsus, kurie vėliau apdorojami pagal specialią metodologiją. Prognozuojama, kad šis tyrimas bus ypač aktualus gėrimų, telekomunikacijų, finansų, greito vartojimo paslaugų ir prekių, socialinės atsakomybės reklamos kūrėjams ir užsakovams.

TNS Global tinkle neurorinkodaros tyrimas pirmiausiai įdiegtas Didžiojoje Britanijoje. Baltijos šalyse jis startavo Estijoje, kur pradėtas taikyti nuo šių metų.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (4)