„Windows Blue“ turės naują branduolį ir vartotojo sąsają  (28)

Naujoji „Microsoft“ operacinės sistemos „Windows“ versija kodiniu pavadinimu „Windows Blue“ turės atnaujintą OS branduolį ir vartotojo sąsają. Apie tai, remdamasi neįvardytais šaltiniais bendrovėje, pranešė „Neowin.net“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Skelbiama, kad naujojoje „Windows“ versijoje atsiras galimybė keisti sąsajos „plytelių“ dydį, o išorinė standartinio darbastalio išvaizda bus kitokia. Šaltinių teigimu, „Microsoft“ nusprendė patobulinti „Windows 8“ grafinę vartotojo sąsają. Naujojoje versijoje bus galima laisviau pagal pageidavimą keisti pradinio ekrano, kuris pasirodo kompiuteriui įkėlus OS, nustatymus. „Windows Blue“ darbastalis bus dar paprastesnis ir labiau suderintas su minimalistine sąsajos koncepcija, sakoma pranešime.

Taip pat pabrėžiama, kad „Windows Blue“ gaus atnaujintą OS branduolio versiją (6.3). Anksčiau internete buvo pasirodę pranešimų, kad „Microsoft“ planuoja „Windows Blue“ pristatyti 2013 m. vasarą. Jei taip bus iš tikrųjų, bendrovė pereis prie metinio savo OS atnaujinimo ciklo, kaip tai padarė ir „Apple“.

Tiesa, kol kas nežinoma, ar „Windows Blue“ bus visiškai nauja „Windows“ versija („Windows 9“), ar tik esminis „Windows 8“ atnaujinimas („Windows 8.1“ „Windows 8.5“), sakoma pranešime.

Aut. teisės: TV3
TV3
(9)
(0)
(2)

Komentarai (28)