Apple iPhone 6 gali gauti ekraną be rėmelių (2)
Kaip atrodys išmanusis telefonas iPhone 6? Ilgą laiką analitikai prognozavo, kad naujasis modelis (beje, kaip ir dabar rinkoje esantis iPhone 5S) gaus sensorinį ekraną, kuris neturės iš šonų plastikinio rėmelio, arba bent jau jis bus žymiai plonesnis, nei dabartiniuose iPhone.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Leidinys Korea Herald rašo, kad būtent tokią priekinę išvaizdą gaus iPhone 6. Straipsnyje, beje, pateikta nemažai informacijos ir apie išmanųjį telefoną Galaxy S5, o būsimas Apple flagmanas aprašomas keliomis eilutėmis. Kodėl atsirado Galaxy S5? Tvirtinama, kad vasario 24 d. turėsiantis būti anonsuotas Samsung išmanusis telefonas taip pat gaus ekraną be rėmelių.
Jei tikėti kitais gandais, iPhone 6 gaus didesnį nei 4“ ekraną su „suapvalintomis stiklo briaunomis“. Antra vertus, autoritetingas verslo leidinys The Wall Street Journal paneigė šią informaciją, pareikšdamas, jog jokio išlenkto stiklo naujasis iPhone neturės.
Įdomu tai, jog Apple vadovas Tim Cook, kalbėdamas su The Wall Street Journal žurnalistais paaiškino, kad neatmeta galimybės, jog ateityje pasirodys iPhone su didesnės įstrižainės ekranu. Būtent ekraną Apple vadovas vadina „langu į programinę įrangą“, todėl šiam žingsniui kompanija ruošiasi labai atsakingai. Kol nebus išspręsti visi klausimai, susiję su raiška, patikimumu ir darbo patogumu, iPhone su didesniu nei 4“ ekranu gamintojas tikrai neišleis.
Nors pagrindiniai gandai apie iPhone 6 susiję su ekrano dydžiu, viešumoje jau pasirodė informacija, kad naujasis Apple išmanusis telefonas gaus „A8“ procesorių, o šalia bus įdiegta 2GB dydžio operatyviosios atminties. Užmetus akį į dabar prekyboje esančio iPhone 5S technines charakteristikas matyti, jog dabartinis flagmanas turi Apple A7 procesorių, o metais senesnis iPhone 5 - Apple A6 procesorių. Tad visai logiška manyti, jog iPhone 6 pasirodys jau su sekančios kartos - Apple A8 procesoriumi.
Grįžtant prie Tim Cook interviu, reiktų paminėti, jog Apple vadovas norėtų pervilioti daugiafunkcinių telefonų ir išmaniųjų telefonų vartotojus, kurie savo mobilų įrenginį naudoja „tik paskambinimui“. Savo nuosavą produkciją Apple vykdomasis direktorius išskiria į trečią kategoriją – „tikri išmanieji telefonai“. Be to, būtent iPhone leidžia kompanijai pritraukti naujų vartotojų besivystančiose šalyse.
Taip pat Apple vykdomasis direktorius tvirtina, kad Apple nebijo išleisti milijardus dolerių kitų kompanijų ir verslų įsigijimui. Aišku, jei to kritiškai nereikia, kompanija veltui neišlaidaus.
Tim Cook pripažino, kad Google apsisprendimas parduoti Motorola Mobility buvo protingas žingsnis – ne kiekviena kompanija gali sėkmingai apjungti „geležį“ ir programinę įrangą, kaip tai daro Apple. Kartu kompanijos vadovas nesibaimina, kad Apple taps nišiniu dalyviu išmaniųjų telefonų segmente, kaip tai nutiko su Mac kompiuteriais – iOS įrenginiai turi galingą pamatą gausybės populiarių aplikacijų pavidalu.