Progreso nesulauksime: aktyviai naudojant Apple Watch, baterija gali išsekti jau po 2,5 valandos  (2)

Apple Watch pristatymo metu kompanijos vadovas Timas Cookas pranešė, kad išmanųjį laikrodį teks įkrauti kiekvieną dieną. Tiesa, tuomet dar buvo vilties, kad kompanija iki oficialios prekybos pradžios ras galimybių pailginti baterijos darbo laiką.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Puslapis 9to5Mac praneša, kad Apple nepavyko rasti priešnuodžių greitam baterijos išsekimui. Jei ramybės būsenoje laikrodis veiks apie 2-3 dienas, aktyvus naudojimas leis dirbti vos iki 4 valandų (šis rodiklis teisingas tuo atveju, jei naudojamos fitneso programėlės, matuojančios fizinį aktyvumą).

Negana to, Apple Watch baterija veiks vos 2,5 valandos, jei vartojai naudos žaidimus, arba 3,5 valandas, jei bus naudojamos standartinės mobilios programėlės.

Taip pat šaltinis pranašė, kad Apple aktyviai testuoja savo laikrodį, naudodama įvairias eksploatavimo sąlygas. Tam reikalui sukurta apie 3 tūkst. Apple Watch testinių egzempliorių. Daugumoje atvejų – tai versijos su nerūdijančiu plienu.

Naujausi duomenys rodo, kad Apple Watch prekyboje pasirodys kovo mėnesio pradžioje, jo kaina prasidės nuo $349. Brangiausiu taps Apple Watch Edition su 24 karatų aukso korpusu ir safyro stiklu: jo kaina gali siekti keletą tūkstančių JAV dolerių.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt
(3)
(5)
(-2)

Komentarai (2)