Penki dalykai, kurių „Apple“ nepasakė apie naująjį „MacBook“  (2)

12 colių „Retina“ ekraną turintis „MacBook“, kuris sveria 900 gramų ir yra vos 13,1 mm storio, jau spėjo susilaukti liaupsių tarp technologijų žurnalistų, tačiau ar tikrai gaminys to vertas?


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Naujasis kompiuteris gali nekrautas laikyti 9 valandas ir turi vieną, tačiau universalią USB – C jungtį. Tačiau „Apple“ didžiąją dalį pristatymo praleido kalbėdama apie tai, koks plonas yra „MacBook“ ir neatkreipė dėmesio į kai kuriuos kitus dalykus. O juk grožis ir slypi detalėse.

Tinklalapis „Mashable“ pateikia penkis dalykus, apie kuriuos nebuvo pasakyta per „MacBook“ pristatymą.

Prastos kokybės priekinė kamera

Kiekvienas „Mac“ kompiuteris parduodamas su 720 p raiškos „FaceTime HD“ kamera. O naujojo „MacBook“ priekinės kameros raiška siekia vos 480 p. Tai – tokia pat raiška, kaip ir ketvirtajame „iPhone“. Kiekvienas tolesnis „iPhone“ nuo penktos kartos telefono turi 720 p raiškos priekinę kamerą.

Su žemos raiškos kamera „FaceTime“ ar „Skype“ skambučiai bus standartinio, o ne HD palaikymo. Tai – šioks toks nusivylimas, atsižvelgiant į aukštos raiškos „Retina“ ekraną, kurį pademonstravo „Apple“.

Geresni stereo garsiakalbiai

Naujasis „MacBook“, kaip ir „MacBook Air“, turi stereo garsiakalbius. Skirtumas tas, kad naujajame „MacBook“ įdiegti garsiakalbiai skambės garsiau ir bus nukreipti tiesiai į jus.

„MagSafe“ jungtį keičia kita

Pamėgtos „MagSafe“ jungties dabar ant „MacBook“ kompiuterių nebus. „Apple“ ją pakeitė USB – C jungtimi, kuri taip pat leis perduoti duomenis.

Naujoji jungtis bus trečdaliu mažesnė nei standartinė USB ir vos didesnė nei mikro USB. Iki šiol duomenų perkėlimui, krovimui ir vaizdo perdavimui į išorinį ekraną reikėjo trijų jungčių, o USB – C visas šias funkcijas galės atlikti viena.

Labai tikėtina, kad ši jungtis ateityje atsiras ir kituose „Apple“ įrenginiuose.

Jums greičiausiai reikės suderintuvo

Naujoji USB jungtis yra palaima ir kartu prakeikimas. Viena vertus, ji naujajam „MacBook“ kompiuteriui leidžia būti neįtikėtinai plonu. Tačiau jei tuo pat metu norėsite krauti kompiuterį ir žiūrėti vaizdą per išorinį ekraną arba perkelti bylas iš kompiuterio, jums prireiks suderintuvo (adapterio), kuris kainuoja maždaug 80 dolerių.

Nebebus šviečiančio logotipo

Dabar „MacBook“ kompiuterį galima tamsoje pamatyti iš labai tolimo atstumo, nes šis, kaip visi iki šiol išleisti „MacBook“, turi logotipą, kuris šviečia. Tačiau naujajame modelyje šviečiantį logotipą „Apple“ pakeičia metaliniu – labai panašiu kaip ant „iPad“ ir „iPad Mini“.

Aut. teisės: 15min.lt
(24)
(15)
(9)

Komentarai (2)