Įstatymai svarbiau už keleivius! Pasibaigus darbo dienai mašinistas sustabdė traukinį pusiaukelėje ir užblokavo vagonus  (4)

Iš Santandero į Ispanijos sostinę važiavusio traukinio mašinistas sustabdė sąstatą pusiaukelėje, kadangi baigėsi jo darbo diena. Dėl to, kad geležinkelio kompanija „Renfe“ neįstengė rasti mašinistui pamainos, 109 keleiviai buvo užblokuoti vagonuose Osorno stotyje, rašo laikraštis „El Diario Montanes“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vienas iš keleivių žurnalistams papasakojo: „Mums pranešė, jog mašinistas nusprendė sustabdyti traukinį, kadangi baigėsi jo darbo diena ir jis norėjo išvengti avarijos, kuri galėjo įvykti jam viršijus nustatytą darbo laiką“.

Traukinio durys buvo atidarytos tik atvykus į stotį civilinės gvardijos pareigūnams. Netrukus buvo atsiųsta autobusų, kurie nuvežė keleivius į paskirties punktą, tiesa, jie jį pasiekė, pavėlavę penkias valandas.

Geležinkelio bendrovė atsiprašė keleivių ir pažadėjo grąžinti pinigus už bilietus. Dėl mašinisto elgesio pradėtas vidaus tyrimas.

Savo ruožtu profsąjunga patikino, kad mašinistas vadovavosi saugumo sumetimais ir laikėsi darbo įstatymų. Jis iš anksto įspėjo vyresnybę, kad jo darbo laikas baigiasi, bet kompanija nespėjo rasti jam pamainos.

Aut. teisės: Diena.lt
Diena.lt
(59)
(3)
(56)

Komentarai (4)

Susijusios žymos: