Galvojate, kas gali gyventi prie geležinkelio bėgių? O kaip gyvenama namuose, per kuriuos traukinys nuolat važiuoja kiaurai? (Video)  ()

Per pastarąjį dešimtmetį ėmė ryškėti tendencija, kad žmonės nori gyventi kuo arčiau masinio tranzito, kadangi tai tiesiog patogiau. Tačiau pavyzdys Kinijoje rodo, kad čia gyventojai nori gyventi ne tik kuo arčiau transporto arterijų, bet ir pačiose jose.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Štai Čongčinge yra tikriausiai vienintelis toks unikalus pastatas, pro kurį kiaurai eina geležinkelio linija. Kitais žodžiais tariant, kiekvieną dieną traukinys važiuoja kiaurai pastatą, kadangi kažkokiam inžinieriui šovė į galvą tokia beprotiška mintis.

Maža to, kaip rašoma CNN, pro 19 aukštų pastatą ne tik eina traukinio bėgiai, bet ir yra įrengta sustojimo stotele pastato viduje. Jums tereikėtų užkilti iki šešto aukšto, kad ją pasiektumėte.

Keistas traukinio kelias video siužete

Čongčingo miestas yra įsikūręs pietryčių Kinijoje. Šiame mieste yra daugybė gyventojų, iš kurių apie 49 milijonai naudojasi traukinio ar metro linijomis. Būtent todėl architektams teko sugalvoti, kaip viešąjį transportą priartinti prie žmonių gyvenimo.

Akivaizdu, kad tai jiems puikiai pavyko padaryti. Juk kai kurie žmonės už sienos gali girdėti dundantį traukinį.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: alfa.lt
(26)
(1)
(25)

Komentarai ()