„Microsoft“ bandys iš naujo užkariauti interneto naršyklių rinką: kuria naują naršyklę, panašią į „Chrome“  (2)

Praėjo jau treji metai, kai kartu su „Windows 10“ operacinės sistemos išleidimu „Microsoft“ pasiūlė ir naršyklę „Edge“, pasižymėjusią ganėtinai pažangiomis funkcijomis ir iš pradžių džiuginusią statistiniais naudojimo rezultatais. Tačiau dabar „Windows Central“ skelbia, kad „Microsoft“ savo bandymą užkariauti interneto naršyklių rinką pradės iš naujo – nuo naršyklės, kuriamos „Chromium“ pagrindu.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2018-12-09 „Microsoft“ bandys iš naujo užkariauti interneto naršyklių rinką: kuria naują naršyklę, panašią į „Chrome“  (2)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Chromium“ yra atviro kodo projektas, kurio pagrindu sukurta naršyklė „Google Chrome“, o taip pat keletas kitokių naršyklių: „Brave“, „Amazon Silk“, „Opera“.

Kol kas dar oficialiai nepatvirtinti gandai sako kad naujosios naršyklės projekto darbinis pavadinimas yra „Anaheim“. Tačiau gandus sustiprina svetainės „9to5Google“ žurnalistų aptiktas faktas, jog „Chromium“ projektą pastaruoju metu gausiai pildo „Microsoft“ programuotojai.

O kam gi „Microsoft“ vieną naršyklę keisti kita – ir galbūt visai greitai, dar pirmoje kitų metų pusėje? „Windows Central“ svarsto, kad tai galėtų būti savotiškas reveransas interneto dizaineriams. Mat „Chromium“ pagrindu sukurtos svetainės vienodai atvaizduotų numatytą svetainės dizainą ir stipriai palengvintų svetainių dizainerių darbą, mat jiems nereikėtų kurti atskirų svetainės kodo modifikacijų skirtingoms naršyklėms.

Aut. teisės: 15min.lt
(10)
(5)
(5)

Komentarai (2)