Istorijos pabaiga ir „Samsung“ atsakymas - „Galaxy Z Flip“ TURI stiklu dengtą ekraną (Video)  ()

Iš pradžių stebėjomės, kaip „Samsung“ sugebėjo sukurti ploną ir lankstų stiklą sulankstomo „Galaxy Z Flip“ ekranui. Vėliau po bandymų kilo abejonių, ar „Galaxy Z Flip“ ekranas tikrai dengtas stiklu. Dabar „Samsung“ pateikė atsakymą, o bandytojai pažvelgė į telefono vidų - „Galaxy Z Flip“ iš tikrųjų turi stiklu dengtą ekraną.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Galaxy Z Flip“ yra sulankstomas telefonas. Stiklas nėra lankstus. Joks kitas sulankstomas telefonas neturi stiklu dengto ekrano. Na, nėra taip sunku suprasti, kodėl iš pat pradžių į „Samsung Ultra Thin Glass“ buvo žiūrima su kreiva šypsena.

O tada savo įprastus bandymus atliko Zackas Nelsonas, populiaraus „Youtube“ kanalo „JerryRigEverything“ autorius. 

Šiuose bandymuose paaiškėjo, kad „Galaxy Z Flip“ ekranas yra subraižomas labai lengvai - lygiai taip pat lengvai, kaip ir kitų sulankstomų telefonų. Iš tikrųjų, būtent sulankstomi telefonai turi minkščiausius ekranus ir „Galaxy Z Flip“ gali stotis į gretą - jo ekranas nėra toks kietas, kaip kitų telefonų, kurie iš tikrųjų yra dengti stiklu.

Bandėme spėlioti, ką „Samsung“ galvojo, kai pavadino „Galaxy Z Flip“ ekraną stikliniu. Galbūt ta danga turi stiklo dalelių? Kompozitinė medžiaga gali turėti nemažai stiklo, bet ar tada ją galima vadinti stiklu? Spėlioti nebereikia - ponas Nelsonas surado „Galaxy Z Flip“ ekrano stiklą.

„JerryRigEverything“ vaizdo įrašu pasidalino visa eilė labai garsių žiniasklaidos priemonių. Taigi, „Samsung“ pateikė atsakymą - „Galaxy Z Flip“ ekranas tikrai yra padengtas stiklu, tačiau jis yra po apsauginiu plastiko sluoksniu. Kitaip tariant, Nelsonas savo vaizdo įraše braižė ne ką kitą, o plastiką, kuris natūraliai ir yra toks minkštas. Stiklo bandytojas nepasiekė.

„Samsung“ atsakymas buvo paminėtas naujame „JerryRigEverything“ vaizdo įraše, kuriame „Galaxy Z Flip“ buvo išardytas. Ir stiklas buvo surastas po tuo plastiko sluoksniu:

Itin plonas stiklo sluoksnis (ko ir reikia tikėtis iš „Samsung Ultra Thin Glass“) atrodo tarsi pagamintas iš stiklo pluošto. Bet kuriuo atveju, tai - stiklas. Jis atrodo kaip stiklas, dūžta kaip stiklas ir galbūt yra toks kietas kaip stiklas. Tai, kad „Samsung Ultra Thin Glass“ yra inovacija, patvirtina ir faktas, kad nieko panašaus nebuvo surasta po „Galaxy Fold“ ekraną dengiančiu plastiku. Bet „Galaxy Z Flip“ marketingo kampanijos nesąmonių tai nepateisina.

Stiklu ekranai dengiami todėl, kad jo taip lengvai nesubraižo raktai, monetos ir, žinoma, nagai. Koks naudotojui skirtumas, kad kažkur giliai ekrano konstrukcijoje yra stiklo, jei jis nesuteikia apsaugos nuo įbrėžimų? „Motorola Razr“ ekranas neturi stiklo, bet nėra mažiau atsparus nei „Galaxy Z Flip“.

Kodėl „Samsung“ tą viršutinę plastiko dangą vadina „ekrano apsauga“, jei tai yra konstrukcinė telefono detalė? To nagais subraižyto plastiko pakeisti neįmanoma. Kartu tai reiškia, kad negalima naudoti įprastų priklijuojamų ekrano apsaugų, kuriomis dažnai saugomi stiklinių telefonų ekranai.

Galiausiai, kodėl „Samsung“ apie plastikinę dangą nepranešė savo marketingo medžiagoje? Na, atsakymą į šį klausimą žinome - kam rūpi plastikas. Tačiau stiklo ieškantys pirkėjai tikrai pabaksnos savo telefonus nagais. Na, nebent paklausys to perspėjimo, kurį „Galaxy Z Flip“ parodo vos tik yra įjungtas - su jo ekranu būtina elgtis švelniai.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(7)
(1)
(6)

Komentarai ()