Kompiuteriams skirta „Google Chrome“ gaus naudingą funkciją iš „Android 10“ ()
Praėjusiais metais „Google“ paskelbė apie naują įrankį, pavadintą „Live Caption“ – funkciją, leidžiančią kalbą paversti tekstu iš bet kurio šaltinio, net neturint interneto ryšio.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Remdamasis nauju nutekėjimu internetinis leidinys „XDA developers“ rašo, kad „Windows“ vartotojai netrukus gaus tokią pat galimybę: „Google Chrome“ kūrimo komanda jau pradėjo ją įgyvendinti populiarioje naršyklėje.
Funkcija „Live Captions“ aktuali ne tik turintiems klausos problemų vartotojams, – ji naudinga, pavyzdžiui, žiūrint vaizdo įrašus triukšmingoje aplinkoje. Bandomojoje „Chrome Canary“ versijoje jau pasirodė mygtukas, įgalinantis automatinius subtitrus: jis suaktyvinamas programos pagrindinio meniu skiltyje „Prieinamumas“.
Naujos parinkties įgyvendinimas tapo įmanomas dėl „Speech On-Device API“ (SODA) paslaugos, į kurią įeina API kalbai atpažinti įrenginyje. „Google“ dar nepateikė jokios informacijos apie būsimą automatinių subtitrų funkciją, tačiau tikimasi, kad ji veiks taip pat kaip „Live Caption“ telefonuose su įdiegta OS „Android 10“.
Naujosios funkcijos išleidimo visiems vartotojams tikimasi kitoje stabilioje „Chrome“ naršyklės versijoje.