„Garmin“ pristato unikalią išmaniųjų laikrodžių seriją - karinių standartų tvirtumo ir dėka saulės elementų technologijos su neregėtai ilgai tarnaujančiomis baterijomis  ()

Stebėdama naujausias tendencijas ir paklausą rinkoje, technologijų bendrovė „Garmin“ pristatė vasaros naujovę – nemažai daliai bendrovės sportinių laikrodžių ir aktyviam bendrovės gyvenimo būdui palaikyti skirtų išmaniųjų laikrodžių („Instinct“, „Fenix 6“ ir „Fenix 6S“, taip pat „Tactix Delta“) pritaikyta saulės elementų technologija. Todėl ypač aktyvaus poilsio mėgėjai gali ilgesnį laiką – net iki 50 dienų naudoti šiuos išmaniuosius prietaisus, nesukdami galvos, kad juos reikia įkrauti.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Atsižvelgdama į pirmojo išmaniojo laikrodžio su saulės baterija „Fenix 6X Pro Solar“ populiarumą ir paklausą rinkoje, „Garmin“ taip pat įdiegė naujovę gamindama kitus populiarius išmaniuosius laikrodžius – ir šie su baterija veiks daug ilgiau.

Naujosios serijos laikrodžiai skirti aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams ir nuotykių ieškotojams, norintiems mesti iššūkį sau – padidinti nuvažiuotų kilometrų skaičių arba užkopti į dar vieno kalno viršūnę. Dėl saulės energijos naudojimo galimybės naujieji „Instinct“, „Fenix 6“ ir „Fenix 6S“ bei „Tactix Delta“ serijos laikrodžiai su saulės baterija gali veikti labai ilgai. Tai suteiks „Garmin“ naudotojams galimybę daryti tai, kas jiems patinka, iki saulėlydžio ir dar vėliau, – sakė Denas Bartelis, „Garmin“ viceprezidentas, vadovaujantis tarptautinių pardavimų sričiai.

„Šie išmanieji laikrodžiai gali ne tik būti įkraunami saulės energija, yra ir daug kitų jų veikimo atnaujinimo galimybių ir funkcijų, pradedant nauju kamufliažą primenančiu dizainu ir baigiant plaukiojimo su banglente profilio patobulinimais. Kiekviena versija išsiskiria kažkokia naujove, apie kurią verta sužinoti daugiau.

Laikrodis „Instinct Solar“, esant pakankamai saulės, veikdamas baterijos taupymo režimu, gali juo veikti neribotą laiką – tai tikras perversmas „Garmin“ laikrodžių gamybos istorijoje. Veikdami ekspedicijos režimu ir esant pakankamai saulės, šios versijos laikrodžiai pasižymi didesniu GPS funkcionalumu, o baterija veikia iki dviejų mėnesių. Kaip išmanieji laikrodžiai prietaisai gali veikti patalpose iki 24 dienų, o esant pakankamai saulės – daugiau nei 50 dienų. Tuo pat metu galima naudotis papildomomis funkcijomis, skirtomis banglentininkams, pavyzdžiui, potvynio duomenimis.

„Fenix 6S Pro Solar“ ir „Fenix 6 Pro Solar“ yra naujausi „Garmin“ multisporto GPS išmaniųjų laikrodžių grupės prietaisai. Jie yra su „Garmin Power Glass™“ saulės įkrovimo lęšiais, taip pat įdiegta „Power Manager“ sistema, naudojanti saulės energiją, todėl prietaisas veikia keletą savaičių, o prietaiso naudotojas gali daugiau laiko skirti mėgstamai veiklai ir treniruotėms, muzikos transliacijai bei daugeliui kitų dalykų. Naujausiose versijose taip pat įdiegti patobulinimai, skirti tokios veiklos kaip plaukiojimas su banglente, važiavimas dviračiu ir kopimas alpinistų siena stebėsenai.

„Fenix 6S Pro Solar“ baterijos veikimo išmaniojo laikrodžio režimu trukmė yra iki devynių dienų, būnant su laikrodžiu patalpoje, ir iki 10,5 dienos, kai yra pakankamai saulės šviesos, o „Fenix 6 Pro Solar“ baterijos veikimo išmaniojo laikrodžio režimu trukmė yra iki 14 dienų, būnant su laikrodžiu patalpoje, ir iki 16 dienų, kai yra pakankamai saulės šviesos. Taip pat išmaniuosiuose laikrodžiuose įdiegtos tokios populiarios funkcijos kaip miego kokybės kontrolė, streso lygio nustatymas, „Garmin Pay™“, muzikos atsisiuntimas (galima įrašyti iki 2 000 dainų ir kt.).

„Tactix Delta-Solar“ yra „Tactix“ ketvirtosios kartos versija, sukurta pagal karinius standartus (MIL-STD-810) ir su įdiegta saulės įkrovimo technologija, prailginančia baterijos veikimą, taip pat „Power Manager“ sistema, užtikrinančia veikimą iki 21 dienos patalpoje ir iki 24 dienų esant pakankamai saulės spindulių.

Be kitų išmaniojo laikrodžio funkcijų, taip pat yra „slaptas režimas“, kuris naudojamas vietos bendrinimui išjungti, bei „sunaikinimo jungiklis“, skirtas visiems įrenginio atmintyje saugomiems vartotojo duomenims ištrinti. Šios versijos prietaiso dizainui buvo taikomas tvirtumo reikalavimas, jis yra su nuolat įjungtu 1,4 colio ekranu.

„Tactix Delta-Solar“ versija yra su specialiomis taktinių užduočių atlikimo funkcijomis, taip pat didelio intensyvumo treniruotėms skirtomis funkcijomis. Įdiegtos ir išmaniosios „Fenix 6“ serijos funkcijos, todėl išmanusis laikrodis gali būti naudojamas atšiauriomis sąlygomis, jo veikimu galima tiek pat pasitikėti, kiek ir veikimu įprastomis sąlygomis.

Daugiau nei 30 metų „Garmin“ pirmauja kurdami naujausią GPS navigacijos ir belaidę įrangą, taip pat prietaisus žmonėms, pasirinkusiems aktyvų gyvenimo būdą. „Garmin“ daugiausia dėmesio skiria šioms penkioms sritims: automobiliams, aviacijai, kūno rengybai, laivybai ir aktyviam poilsiui. Daugiau informacijos – „Garmin“ internetiniame naujienų puslapyje: newsroom.garmin.com.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(18)
(0)
(18)

Komentarai ()