Laimėk svajonių konsolę PlayStation 5 iš BIGBOX.lt  ()

Elektroninės technikos parduotuvė BIGBOX.LT skelbia žaidimą „Laimėk PlayStation 5“. Jo metu užsiregistravę dalyviai turės galimybę laimėti ilgus metus lauktą naujos kartos žaidimų konsolę Sony PlayStation 5.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kaip dalyvauti?

Iki lapkričio 18 d. 23:59 min. užsiregistruokite žaidime užpildydami registracijos formą svetainėje BIGBOX.LT

Lakpričio 19 d. burtų keliu bus išrinktas laimėtojas, kuris gaus naujausią konsolę Sony PlayStation 5.

Laimėtojas bus paskelbtas BIGBOX.LT svetainėje bei su juo bus susisiekta asmeniškai el. paštu.

Visas žaidimo taisykles rasite žaidimo „Laimėk Playstation 5“ puslapyje.

Papildoma informacija apie PlayStation 5

Praėjus lygiai 25-iems metams po pirmosios Sony PlayStation žaidimų konsolės pasirodymo pasaulis užgniaužęs kvapą laukia artėjančio PlayStation 5 pristatymo. Jau žinoma, kad PS5 konsolės premjera įvyks lapkričio 12 d. Naujosios realybės sąlygomis žaidimų konsolė tapo pirmojo būtinumo preke, todėl PlayStation 5 populiarumas ir išankstinių užsakymų (angl. „pre-order“) skaičiai gerokai viršijo Sony lūkesčius.

 

Kompanija didina PS5 gamybos apimtis, siekdama patenkinti paklausą ir išlaikyti lyderio pozicijas žaidimų konsolių rinkoje, kurioje pavyko įsitvirtinti išleidus PlayStation 4 konsolių šeimą, nustumusią į šešėlį Xbox. 2020 m. kalėdinis sezonas atvers naują žaidimų konsolių karų puslapį, mat PS5 sutampa su Xbox Series X ir Xbox Series S modelių pasirodymu.

PS5 seriją taip pat sudaro dvi žaidimų konsolės – PlayStation 5 ir PlayStation 5 Digital Edition. Pagrindinis skirtumas tarp PlayStation 5 ir PS5 Digital Edition – tai optinių Blu-Ray diskų skaitytuvas, kurį turi brangesnis konsolės PlayStation 5 modelis. Dėl šios priežasties žaidimų konsolė su Blu-ray skaitytuvu yra šiek tiek brangesnė, ir PlayStation 5 kaina Lietuvoje bei Europoje bus 100 € didesnė.

Šią PS5 žaidimų konsolės versiją ekspertai rekomenduoja rinktis tiems pirkėjams, kurie turi surinkę didelę PlayStation 4 ir ankstesnių kartų Playstation konsolių žaidimų diskų kolekciją, planuoja keistis arba parduoti peržaistus žaidimus. Mat pigesnė žaidimų konsolė PlayStation 5 Digital Edition leidžia žaisti tik internetu įsigytus ir parsisiųstus žaidimus.

 

Lyginant su ankstesne PS4 karta, Sony PS5 serija nustebino išaugusiomis galimybėmis. PlayStation 5 aprūpinta specialiai šiai konsolių serijai adaptuotu procesoriumi ir grafine posisteme ir SSD disku. Be to, žaidimų konsolė PS5 yra aprūpinta integruota duomenų įrašymo ir nuskaitymo sistema. Ji leidžia žaidimų kūrėjams projektuoti dar sudėtingesnius ir tikroviškesnius PlayStation žaidimų pasaulius ir juos užkrauti be jokio vėlavimo.

PlayStation 5 konsolė žavi naujomis grafikos galimybėmis. Ray Tracing technologija ją palaikančiuose PS5 žaidimuose sukuria šviesos ir šešėlių žaismą, kurį anksčiau būdavo galima pamatyti tik filmuose. Vaizdas pasižymi neįtikėtinu detalumu, nes PS5 konsolės žaidimai veikia 4K raiška, o 120 FPS kadrų per sekundę skaičius užtikrina ypač sklandų veiksmą. Be to, PlayStation 5 naudoja HDR technologiją tam, kad parodytų tai, kas anksčiau buvo paslėpta tamsiausiose ir šviesiausiose kadro vietose.

 

PlayStation visada garsėjo garsėjo išvystyta konsolės žaidimų ekosistema, ir PS5 netapo išimtimi. Žaidėjų paslaugoms – unikalūs žaidimai, daugelį kurių galės išbandyti tik PlayStation 5 savininkai. Ratchet & Clank: Rift Apart, Gran Turismo 7, Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Horizon Forbidden West, Returnal, Sackboy A Big Adventure ir daugelis kitų laukiamų PS5 konsolės žaidimų patenkins įvairių žanrų mėgėjų lūkesčius.

PlayStation 5 atkeliauja su DualSense pulteliu. Šis PS5 pultelis turi atgalinį ryšį ir  dinamiškai prisitaikantį mygtukų pasipriešinimą, kuris kinta priklausomai nuo žaidėjo atliekamų veiksmų. Sony taip pat siūlo daugybę naudingų ir patogių PS5 priedų: belaides žaidimų ausines Pulse 3D, nuotolinio valdymo pultelį, kuris žaidimų konsolę PlayStation 5 paverčia multimedia pramogų centru ir filmų leistuvu. Norintiems savo žaidimus transliuoti į Twitch ir YouTube Sony siūlo PS5 HD internetinę kamerą.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(4)
(4)
(0)

Komentarai ()