100 tūkstančių dolerių už tai? „Youtube“ kanalo kūrėjas skundžiasi naujutėlaičio „Tesla Model S“ kokybe (Video)  ()

Įsivaizduokite save tokioje situacijoje - įsigyjate „Tesla Model S Long Range“, už jį sumokate 100 tūkstančių dolerių, o jis atkeliauja nešvarus ir subraižytas. Ir tai - ne vienintelės problemos, kurias pastebėjo „Youtube“ kanalo „MrExitStrategy“ kūrėjas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Tesla“ automobiliai jau labai ilgą laiką kritikuojami dėl savo surinkimo kokybės ir pasirinktų medžiagų. Juk tai - brangūs automobiliai, o pastebėti defektai primena aplaidumo ir atmestino požiūrio problemas. „Tesla“ gerbėjai dažnai numoja ranka - juk šie automobiliai perkami dėl technologijų, o ne kokybės. Bet kokybę vis tiek būtina gerinti.

Tuo įsitikino ir „MrExitStrategy“. Gavęs savo „Tesla Model S Long Range“, už kurį sumokėjo apie 100 tūkstančių dolerių, jis greitai pastebėjo visą eilę problemų. Nelygi durų apdaila, subraižytas kėbulas ir ratlankiai, dėmės salone - tai, ko nesitikėtumėte iš naujo brangaus automobilio. Tiesa, teisybės dėlei reikėtų pažymėti, kad tie defektai nėra labai ryškūs ar bent jau tokie neatrodo vaizdo įraše. Gal labiau erzina garsai - nepageidaujamas oro kondicionavimo sistemos švilpimas, keistas barškėjimas gale. Ir veidrodėlio drebėjimas.

„MrExitStrategy“ yra didelis „Tesla“ gerbėjas, todėl negalima sakyti, kad jis kabinėjasi prie niekų. Visai neseniai pas jį atkeliavo ir „Model Y“, kuris pasižymėjo geresne kokybe. Kitaip tariant, tai nėra tikra kokybės problema - tai yra požiūrio į klientą ir produktą problema. „Tesla“ kokybės kontrolė turėjo pastebėti tas smulkmenas ir jas išspręsti. Kodėl automobilis su apgadintais dažais ir pramoninėmis medžiagomis sutepta panele pasiekė pirkėją?

 

„MrExitStrategy“ vis tiek džiaugiasi savo pirkiniu ir tikisi, kad problemos bus ištaisytos jau netrukus. Labai svarbu, kad „Tesla“ veidas būtų baksnojamas į tuos defektus, kad ateityje tokios problemos nebūtų dažnos. Juk „Model“ ką tik buvo atnaujintas - „Tesla“ turėjo pasinaudoti ta proga pagerinti ir surinkimo bei medžiagų kokybę.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(15)
(9)
(6)

Komentarai ()

Susijusios žymos: