[Žinios trumpai] Ukrainos kariuomenėje neįtikėtina tvarka: spjovė į karinius laipsnius - jie net nežino, kas jiems vadovauja (Video)  ()

Ukrainos kovotojas apie liberalumą Ukrainos kariuomenėje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

3018-osios Nacionalinės gvardijos greitojo reagavimo būrio kovotojas kalba apie liberalumą Ukrainos kariuomenėje: 

„Čia nieko nereiškia majorų, pulkininkų laipsniai: arba tu esi normalus tipas ir malonu su tavimi dirbti, arba tu debilas ir tavęs čia nereikia“, – kalbėjo kovotojas. 

Nacionalinės gvardijos kovotojas seržantas Cechas prisipažino, kad tik praėjus kelioms savaitėms po sėkmingo bendro mūšio jis sužinojo apie savo kolegos, vyresniojo leitenanto Royce'o karininko laipsnį.

Censor.NET vyriausiajam redaktoriui Jurijui Butusovui jis papasakojo šią istoriją:

„Aš nežinojau, kad jis karininkas. Tiesiog žinojau, kad jis yra Royce'o vyresnysis šauktinis. Čia nesvarbu laipsniai: majorai, pulkininkai ir t.t. neturi reikšmės. Čia svarbu viena: arba tu esi normalus vaikinas ir saugu dirbti su tavimi, arba tu debilas ir tavęs čia nereikia. Laipsnis šioje kariuomenėje nieko nereiškia. Kai kuriais atvejais seržantai ar kariai priima logiškus sprendimus ir visi juos įvykdo, jeigu mato šių sprendimų naudą “, – kalbėjo Cechas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(112)
(0)
(112)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: