[Žinios trumpai] Ukraina iš Slovakijos gaus tikrą žvėrį - „Zuzana 2“: moderniausia artilerija šaudo net 40 km atstumu  ()

Savaeigė „Zuzana 2“ gali šaudyti iki 40 km atstumu. Tai vienas iš naujausių Slovakijos karinio-pramoninio komplekso pasiekimų.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2022-05-30 [Žinios trumpai] Ukraina iš Slovakijos gaus tikrą žvėrį - „Zuzana 2“: moderniausia artilerija šaudo net 40 km atstumu  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukraina iš Slovakijos gaus 8 savaeiges haubicas „Zuzana 2“. Tai paskelbė gynybos ministras Jaroslavas Nagy, praneša „Defense 24“.

„Zuzana 2“ yra ankstesnės 155 mm „Zuzana“ versijos atnaujinimas. 2018 metais Slovakijos kariuomenė įsigijo 25 haubicas. Pernai liepą jos pradėtos naudoti kariuomenėje, kad pakeistų ankstesnę kartą.

Dėl 52 kalibro vamzdžio, o ne 45, haubica gali šaudyti iki 40 km atstumu. Bokštelis gali apsisukti 360 laipsnių kampu, o automatikos dėka įgulos narių skaičius sumažėjo nuo 4 iki 3.

Haubicoje taip pat yra automatinis krautuvas, leidžiantis šaudyti MRSI (angl. Multiple Round Simultaneous Impact) režimu – į tą patį taikinį vienu metu pataikys kelios raketos.

 

Ukrainos kariuomenė turi šias 155 mm haubicas:

  • CAESAR
  • AHS Krab
  • M777
  • М109
  • FH70

Taip pat netrukus Ukrainos ginkluotosios pajėgos gaus PzH2000.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(45)
(0)
(45)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()