[Žinios trumpai] Ukraina skelbia apie plėšikų medžioklę po visą pasaulį - išplatino grėsmingą perspėjimą  ()

„Kruvini“ Ukrainos grūdai toliau eksportuojami.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos prezidento kanceliarijos vadovo patarėjas Michailas Podoliakas pažymi, kad Rusija ir toliau į Siriją eksportuoja kruvinus Ukrainos grūdus.

Apie tai jis parašė savo Twitter puslapyje.

"Rusija ir toliau eksportuoja kruvinus Ukrainos grūdus į Siriją. Kiekvienas jūreivis, dalyvaujantis šiame negarbingame Rusijos sandėryje ir padedantis parduoti nusikalstamu būdu įgytą turtą, bus identifikuotas ir įtrauktas į tarptautinį ieškomų asmenų sąrašą", – pabrėžė Podoliakas.

Jis pabrėžė, kad kiekviename pasaulio uoste Interpolas lauks plėšikų su arešto orderiu.

 

Gegužės 10 dieną Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausioji žvalgybos direktoratas pareiškė, kad nemaži Ukrainoje pavogtų grūdų kiekiai randasi laivuose su Rusijos vėliava Viduržemio jūroje. Pranešta, kad greičiausiai krovinio paskirties šalis yra Sirija, o iš ten grūdai gali būti nelegaliai gabenami į kitas Artimųjų Rytų šalis.

Premjero Denyso Šmygalo teigimu, dėl Rusijos įsibrovėlių blokuotų uostų Ukraina kasdien praranda 170 mln. dolerių, o valstybės eksporto pajėgumai sumažėjo daugiau nei per pusę.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(3)
(0)
(3)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: