[Vokietija!] „Daug išbandžiau ir tai geriausia Android planšetė už tokią kainą - dukra ją tiesiog atėmė, nusipirkau dar vieną“ (Video, „Lenovo Xiaoxin Pad“/„Lenovo Tablet P11“ atsiliepimai)  ()

Super gera kaina

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Masiškai perkama

Stulbinamai geri pirkėjų ir apžvalgininkų vertinimai


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

„Lenovo Xiaoxin Pad“/„Lenovo Tablet P11“

(2022-ųjų modelis)

315,26€ -154,38€ 315,26€

4+64GB tik 160,88€

Imu!

iš Vokietijos

ribotas kiekis

nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko TomTop

Svarbu: čia turime atnaujintas 2022-ųjų planšetes su Global ROM'ais, kas reiškia, jog jos yra pilnai pritaikytos naudoti Lietuvoje. 

Vakarų rinkoms šios planšetės vadinasi „Lenovo Tab P11“, bet nuo „Lenovo Xiaoxin Pad“ jos skiriasi tik pavadinimu ir kaina.

TomTop naująsias planšetes į Lietuvą pristatys greitai ir visi mokesčiai jau sutvarkyti. Pasinaudokite puikia proga.

Pirkėjai ir apžvalgininkai: „tai viena geriausių biudžetinės-vidutinės klasės Android planšečių“

„Lenovo Xiaoxin Pad“/„Lenovo Tablet P11“ yra ypatingai populiari planšetė. Ją puikiai vertina tiek apžvalgininkai, tiek ir pirkėjai.

Peržiūrėjome skirtingose parduotuvėse esančius pirkėjų atsiliepimus ir atrinkome informatyviausius bei geriausiai atspindinčius bendras nuotaikas:

Super planšetė ir el. parduotuvė. Čia perku jau nebe pirmą kartą ir esu labai patenkintas. Geriausios kainos, atsako į visus klausimus, greitas pristatymas. Ir ši Lenovo planšetė atkeliavo dar greičiau nei oficialiai nurodoma. Saugiai supakuota, daug pridėta paminkštinimų, tai viskas idealiai. Pati planšetė pilnai atitinka pateikiamą aprašymą. Premium išvaizda, pagaminimo kokybė ir sklandus veikimas. Naudoju verslo kelionių metu: patogiai atsakinėju į el. laiškus, susitvarkau kitus reikalus, paskaitau naujienas, pasižiūriu Youtube ir t.t. Galima prijungti klaviatūrą, tad dirbti tampa dar patogiau. Didelis ir ryškus ekranas, tai tada atrodo kaip rimtas nešiojamas kompiuteris. Tiesiog puiki - labai rekomenduoju.

Esu bandęs įvairių planšečių ir galiu pasakyti, kad tokioje kainų kategorijoje Lenovo Xiaoxin Pad yra viena geriausių, jei ne pati geriausia. Garsus gamintojas nepasisišiukšlino ir pagamino puikų produktą tiems, kurie nori už mažiausią kainą gauti maksimalią kokybę. Visi nurodyti aprašyme dalykai atitinka realybę ir techninis komplektas yra įspūdingas. OS dirba ypatingai sklandžiai. Garsas ir ekranas nuostabūs, ryšiai stabilūs, užtenka galios ir naujausiems žaidimams. Dukra kai paėmė pažaisti, tai planšetės daugiau ir nemačiau :) Nusipirkau sau dar vieną. Rekomenduoju visiems.

Labai puiki parduotuvė. Greitai ir išsamiai atsako į visus klausimus. Planšetę pristatė itin greitai ir ji yra fantastiška. Štai esminiai parametrai: Globalus ROM'as; 4/6GB arba 64/128GB, palaiko atminties kortelę; Qualcomm Snapdragon 680; Android 12 (ZUI 13.5); 11 colių 2K ekranas su TUV Rheinland sertifikatu; 7700mAh baterija su 20W įkrovimu; priekyje ir gale po 8MP kameros; 4 Stereo garsiakalbiai su Dolby Atmos palaikymu; WiFi ir Bluetooth 5.1; USB-C jungtis; 465gr.; palaiko Stylus rašiklį. Ir tai už tokią žemą kainą. Kai išbandžiau, negalėjau patikėti, kokia šauni Lenovo planšetė. Šeimoje iškart kilo dilema, nes visi jos norėjo. Tad iškart užsisakiau antrą. Vaikai ant jos piešia, sprendžia užduotis - įdiegiau įvairių mokymosi APP - žaidžiai ir t.t. Aš su žmona naršome internete, su bičiuliais susiskambiname Video transliacijomis, žiūrime filmus ir t.t. Super dalykas. Rekomenduojame.

Informatyvi „Lenovo Xiaoxin Pad“/„Lenovo Tablet P11“ apžvalga, kurios autorius tvirtina, kad „tai viena geriausių biudžetinės-vidutinės klasės Android planšečių“:

Kuo pasižymi „Lenovo Xiaoxin Pad“?

„Lenovo Xiaoxin Pad“ puikaus dizaino ir kokybės, metalo rėmo, bei galingų techninių parametrų planšetės.

Jos aprūpintos net 10,6 colių 2K ekranais su puikiai žinomu TUV Rheinland sertifikatu, tad ekranai ne tik dideli ir ryškūs, bet ir tuo pačiu apsaugo akis.

Jos aprūpintos net 10,6 colių 2K ekranais su puikiai žinomu TUV Rheinland sertifikatu, tad ekranai ne tik dideli ir ryškūs, bet ir tuo pačiu apsaugo akis.

Puiku ir tai, kad priekyje ir gale turime po 8MP kameras, kas leis užfiksuoti svarbias akimirkas bei su bičiuliais palaikyti Video skambučius. Yra ir Face ID.

Prie to pridėkime kokybiškus mikrofonus ir net 4 Stereo garsiakalbius su Dolby Atmos palaikymu.

Super dalykas, ypač mėgstantiems žiūrėti filmus, serialus, mėgautis muzika ir žaidimais.

Dėka 3.5mm jungties galėsite prijungti laidines ausines ir taip toliau mėgautis pramogomis, netrukdydami kitiems.

Kalbant apie belaidžius ryšius, tai čia turime: Wi Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4/5GHz ir Bluetooth 5.1.

Planšetės maitinamos 7700mAh baterijomis, kurių energijos užteks labai ilgam. O su pakuotėje pridedamu 20W įkrovikliu jas įkrausite dar greičiau, nei tą gali pasiūlyti konkurentai.

Globalus ROM'as; 4/6GB+64/128GB, palaiko atminties kortelę; Qualcomm Snapdragon 680 procesorius; Android 12 (ZUI 13.5) operacinė sistema - puiki kombinacija.

Labai kokybiškos, puikiai pagamintos planšetės leis mėgautis pramogomis ir atlikti kasdienius darbus dar greičiau.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(4)
(2)
(2)

Komentarai ()

Susijusios žymos: