Su nuolaida iš Vokietijos sandėlių siūlomas „Anet A8“ - vienas geriausių 3D spausdintuvų pradedantiesiems, itin pigus, tvirtas ir patogus (Video)  ()

„Anet A8“ yra vienas pigiausių 3D spausdintuvų, kuris mažai kuo nusileidžia gerokai brangesniems įrenginiams. Be to, kad šis spausdintuvas yra pagamintas iš tvirtų medžiagų ir yra itin kompaktiškas, jis spausdinimui naudoja įvairiais medžiagas. Tai puikus 3D spausdintuvas tiems, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius šioje srityje ir nenori išleisti daugybės pinigų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

  • TonTop Ebay platformoje skelbia nuolaidą šiam staliniam „Anet A8“ 3D spausdintuvui ir jį parduoda už 128 eurus.
  • Jis bus atsiųstas iš Vokietijoje, Hamburge, esančio sandėlio. Atsiuntimas kainuos 9,99 eurus, bet bus greitas ir garantuotai nekils problemų dėl mokesčių. 

„Anet A8“ yra labai kompaktiškas įrenginys su puikiais išmatavimais. Jo matmenys yra 500 x 450 x 400 mm ir sveria vos 8 kg, tad žodis „stalinis“ 3D spausdintuvas atitinka realybę.

Jis neužima didelės erdvės, yra kompaktiškas, nesunkiai surenkamas bei patogus naudoti. Pats spausdintuvas pagamintas iš aliuminio lydinio ir akrilo, kuris užtikrina dar stabilesnį spausdinimo procesą.

„Anet A8“ spausdinimui naudojamas išplėstinis ir greitaeigis variklis, kuris užtikrina ilgą darbo trukmę bei padidina darbo efektyvumą. Pasiekiamas 10 – 120 mm/s spausdinimo greitis bei užtikrinimas 0,015 mm X, Y bei 0,005 mm Z ašių pozicionavimo tikslumas.

Purkštukų skersmuo yra 0,4 mm, sluoksnio storis 0,1-0,3 mm, o spausdinimo tikslumas – 0,12 mm.

Šildomas padėklas pasiekia iki 100 laipsnių temperatūrą pagal Celsijų, o purkštukų temperatūra siekia iki 260 laipsnių.

„Anet A8“ planuojamo atspausdinti modelio brėžinį galima sukurti naudojant „Windows“, „Linux“ ar „Mac“ operacines sistemas.

Labai svarbu paminėti, kad su „Cura“ programine įranga sukurtas brėžinys vėliau gali būti atspausdintas tiesiog naudojant 8 GB SD kortelę, todėl su „Anet A8“ galima dirbti net jei šalia nėra kompiuterio ir/ar interneto ryšio.

„Anet A8“ turi LCD ekraną, tad spausdinimo metu matoma visa svarbiausia informacija, tokia, kaip „Anet A8“ darbinės charakteristikos bei pačio spausdinimo eiga.

„Anet A8“ spausdinimui naudoja įvairiais medžiagas: plastikus ABS, PLA, HIP, PRTG, TPU, PP, nailoną, medienos kompozitą ir kt medžiagas. Galima šį 3D spausdintuvą pritaikyti praktiškai bet kam, nuo įvairių mokslinių modelių ar medicininės įrangos spausdinimo iki žaislų vaikams. Viskas priklauso nuo asmeninių poreikių, o labiausiai – nuo fantazijos.

Šiame vaizdo reportaže detaliai parodoma kaip reikia surinkti „Anet 8“ spausdintuvą:

Aut. teisės: Technologijos.lt
(6)
(4)
(2)

Komentarai ()

Susijusios žymos: