„Jos dar geresnės ir už Redmi AirDots“ - už puikią kainą parduodamos vienos geriausių šių metų belaidžių ausinių „Xiaomi Haylou GT1 TWS“ (Video)  (2)

Atsparios vandeniui ir prakaitui, puikaus dizaino ir aukščiausios pagaminimo kokybės, užtikrina puikią garso kokybę ir tiesiog juokinga kaina. Šiuo metu turbūt geriausia proga įsigyti šių metų hitą - „Xiaomi Haylou GT1 TWS“ ausines.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kaina ir sąlygos

  • „Xiaomi Haylou GT1 TWS“ šiuo metu parduodamos už 14,51 €;
  • 35 % nuolaida;
  • nemokamas pristatymas į Lietuvą;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.

Verta atkreipti dėmesį, kad šiuo metu tai yra viena žemiausių šių puikių belaidžių ausinių kaina. 

Įprastai jos ir su nuolaidomis kainuoja bent 4-6 eurais brangiau, tad jei ieškote kokybiškų belaidžių TWS ausinių - dabar yra puiki proga jas įsigyti. Be to, pardavėjas papildomai prideda ir dovanėlių.

„Xiaomi Haylou GT1 TWS“ yra belaidės TWS ausinės, o tai reiškia, kad jas iškart galima naudoti abi arba po vieną.

Tai yra patogu, jei ketina ausines naudoti, kaip laisvų rankų įrangą ir reikia girdėti kas dedasi aplinkui. Galite naudoti vieną ausinę, o paskui, kai jos baterijos energija išseks, naudoti kitą ausinę.

Muzikos ir pokalbio valdymas vyksta liečiant ausinių išorinę dalį. 

Ausinės yra laikomos kokybiškame ir tvirtame dėkliuke, kuriame ir yra įkraunamos.

O energijos suvartojimo rodikliai yra tikrai geri. Dėkliuko turimos 310 mAh baterijos energijos užteks 12 valandų.

Vienu ausinių įkrovimu muzikos galėsime klausytis 3,5 valandos, o jas su dėkliuke esančia baterija įkrauti dar 3-4 kartus. Iš tiesų geri rezultatai.

„Xiaomi Haylou GT1 TWS“ ausinės taip pat palaiko keletą skirtingų balso asistentų, tad ausines galima valdyti ne tik su  ant jų korpusų esančiais ir į prisilietimus reaguojančiais mygtukais, bet ir duodant balso komandas.

„Xiaomi Haylou GT1 TWS“ ausinės aprūpintos naujausiu Bluetooth 5.0 technologiniu sprendimu ir yra suderinamos su išmaniaisiais telefonais bei kitais įrenginiais.

Kalbant apie kitus techninius dalykus, tai „Xiaomi Haylou GT1 TWS“ turi 7,2 mm diafragmas, kurios užtikrina 20-20000Hz dažnio atsaką, 32 omų varžą ir maksimalų 110±5 dB garso lygį.

Gamintojas taip pat pabrėžia ir tai, kad „Haylou GT1 TWS“ ausinėse yra įdiegta triukšmo slopinimo technologija (DSP, bet ne ANC), tad pokalbių metu pašnekovas mus puikiai girdės.

Šios šaunios ir nebrangios belaidės ausinės yra atsparios drėgmei bei prakaitui (IPX5 standartas), tad tinka tiek sportuojant, tiek ir netikėtai užklupus lietui. 

„Xiaomi Haylou GT1 TWS“ yra šaunios belaidės ausinės, kurias giria ir apžvalgininkas bei po išsamių testavimų teigia, kad tai dar geresnis pasirinkimas nei „Xiaomi Redmi Airdots“:

Aut. teisės: Technologijos.lt
(8)
(4)
(4)

Komentarai (2)

Susijusios žymos: