Rekordinis atpigimas! Masiškai perkami ir turbūt geriausi žaislai vaikams iš Lenkijos sandėlio - „su 6-erių metų sūnumi jį surinkome per vakarą. Tikras malonumas“ (Video, kuponai)  (1)

Rekordinis atpigimas!

Kuponai iki 2021 09 28

Iš Lenkijos

Įdomiausi robotai žaislai iš Aliexpress

Iki 611 detalių | surenkami

Varikliai | baterijos | nuotoliniai valdymo pulteliai

Akys šviečia bei juda | judina antakius | valdoma ginkluotė

Juda įvairiomis kryptimis | geba apsisukti vienoje vietoje | judina savo „rankas“ ir t.t.


Speciali akcija ir sąlygos

ZKZC 408PCS City Creative RC Robot:

 

SEMBO BLOCK RC Robot:

ZKZC 408PCS City Creative RC Robot yra ypatingai populiarus žaislas Aliexpress: beveik 1 600 užsakymų, aukštas 4,6 balų įvertinimas ir labai geri pirkėjų atsiliepimai.

Tačiau ir SEMBO BLOCK RC Robot yra puiki alternatyva tiems, kurie nori karingai atrodančio roboto iš ateities.

Šie du modeliai yra panašūs tuo, kad juos reikės patiems surinkti. Tik SEMBO BLOCK RC Robot sudaro kiek didesnis detalių skaičius: 611 prieš ZKZC 408.

Abu modeliai turi varikliukus, baterijas ir yra valdomi nuotoliniais valdymo pulteliais. Tad pats robotų surinkimo procesas ir robotų valdymas - garantuotas malonumas tiek vaikui, tiek ir jo tėveliui.

Iš įdomesnių šių žaislų skirtumų verta paminėti, kad jie skiriasi savo išvaizda bei dydžiu. SEMBO BLOCK RC Robot yra kiek didesnis: 26 x 26 x 21 cm. 

ZKZC 408PCS City Creative RC Robot yra 14 x 15 x 21,5 cm.

Abiejų robotų akys šviečia, tačiau ZKZC jos dar ir juda, o štai SEMBO BLOCK geba judinti savo antakius. Taip pat papildomai turi valdomą ginkluotę. Karingas žaislas.

Abu robotai juda įvairiomis kryptimis, geba apsisukti vienoje vietoje, judina savo „rankas“ ir t.t.

Pirkėjai šiais robotukais yra labai patenkinti ir pirkėjai iš Lietuvos ZKZC 408PCS City Creative RC Robot robotukui duoda maksimalų 5 balų įvertinimą ir tvirtina, kad jį surinkti yra tikras malonumas: 

„drauge su 6-erių metų sūnumi jį surinkome per vieną vakarą. Sūnus tą darė su dideliu malonumu“

Pirkėjai iš Lietuvos SEMBO BLOCK RC Robot robotui taip pat duoda maksimalų 5 balų įvertinimą ir teigia, kad tai yra labai šaunus žaislas. Tik reikėjo kiek palaukti, kol jis atvyko iš Kinijos. 

Tad dabar yra puiki proga abu šiuos žaislus įsigyti iš Lenkijos/Prancūzijos sandėlių ir taip iš anksto savo mažiesiems paruošti kalėdines dovanas.

ZKZC 408PCS City Creative RC Robot robotukas:

SEMBO BLOCK RC Robot robotuko vaizdo įrašą rasite Aliexpress parduotuvėje čia.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(4)
(1)
(3)

Komentarai (1)