Su kuponais ir už mažiausias kainas! Naujausias, puikios baterijos bei ekrano „Kospet Magic 4“ ir pats perkamiausias „Kospet Rock“ - „tai nesunaikinamas laikrodis su 21 d. atlainančia baterija“ (Video)  (1)

„Kospet Magic 4“ ne tik vienu įkrovimu dirba iki 30 dienų, turi Retina ekraną, palaiko 20 sporto režimų, bet ir už stebėtinai mažą kainą siūlo dar daugiau.

Ir praktiškai nesunaikinamas, masiškai perkamas „Kospet Rock“ dabar parduodamas už rekordiškai žemą kainą.


„Kospet Magic 4“ labai dailaus dizaino ir funkcionalumo naujiena

„Kospet Magic 4“ - pats naujausias kompanijos produktas. Itin dailaus dizaino išmanusis laikrodis su labai šauniomis savybėmis ir dabar už stebėtinai gerą kainą.

Žemiau pateiktame paveiksle galite matyti pagrindines „Kospet Magic 4“ laikrodžio savybes.

Į akis iškart krenta metalo rėmo dailus dizainas, keičiami silikoniniai dirželiai ir 1,32 colių dydžio spalvotas Retina ekranas su 360 x 360 rezoliucija ir 385PPI rodikliu.

Trumpai tariant, tokioje kainų kategorijoje net labai puikus ekranas. Jame aiškiai matysite pateikiamą informaciją, kad ir būdami ryškiai Saulės apšviestoje vietoje.

„Kospet Magic 4“ laikrodis atitinka 5ATM standartą, tad yra pilnai atsparus vandeniui ir su šiuo laikrodžiu galima plaukioti bei nardyti.

Išmanusis laikrodis užtikrina net 20 sporto režimų, tarp kurių yra plaukimas, krepšinis, sunkumų kilnojimas, važiavimas dviračiu ir kt., tad net ir pačių išrankiausiųjų poreikiai bus patenkinti.

„Kospet Magic 4“ nuolat matuoja širdies ritmą, kraujo spaudimą bei fiksuoja miego fazes ir išsamią fizinės veiklos statistiką pateikia išmaniojoje programėlėje.

Beje, tiek laikrodis, tiek ir programėlė palaiko įvairias kalbas, tarp kurių yra anglų, rusų, lenkų, vokiečių ir kt.

Įdomu yra ir tai, kad be visų tradicinių dalykų, kaip kalorijų skaičiavimo, žingsnių, informavimo apie gaunamus pranešimus (programėlių, SMS, socialinių tinklų, skambučių), nuotolinio kameros bei muzikos grotuvo valdymo, „Kospet Magic 4“ dar turi ir merginoms/moterims dedikuotą menstruacinio ciklo sekimo funkciją.

„Kospet Magic 4“ su įrenginiais poruojamas Bluetooth 5.0 ryšiu, o turimos baterijos energijos, naudojant įprastai, užtenka iki 10 dienų, budėjimo režime - 30.

Labai dailus, esmines funkcijas užtikrinantis išmanusis laikrodis ir dabar už mažiausią kainą rinkoje.

„Kospet Rock“ tvirtasis išmanusis laikrodis

„Kospet Rock“ yra tvirtasis išmanusis laikrodis - atsparus smūgiams, dulkėms bei vandeniui (3ATM standartas).

Taip pat jis palaiko net 20 sporto režimų, tarp kurių yra bėgimas, plaukimas, krepšinis, futbolas ir t.t.

Nuolat sekami fizinės veiklos rodikliai, kaip nueitas atstumas, žingsniai ir kt. Laikrodis 7/24 režimu matuoja širdies ritmą, kraujo spaudimą, deguonies kiekį kraujyje, miego kokybę.

Tuo pačiu su telefonu (iOS 10.0/Android 5.1 ir naujesnėmis OS) poruojamas Bluetooth 5.0 ryšiu ir palaiko Da Fit programėlę, kurioje pateikiama dar daugiau išsamios fizinės veiklos informacijos. Aktyvavus telefone GPS, programėlėje matysite ir nukeliauto maršruto žemėlapį.

Pats laikrodis palaiko anglų, rusų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ir kitas kalbas. O programėlėje tų palaikomų kalbų yra dar daugiau.

„Kospet Rock“ tvirtasis išmanusis laikrodis informuoja apie gautas žinutes, skambučius, socialinių tinklų ir programėlių pranešimus (WeChat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Line, KakaoTalk, Instagram, Skype ir kt.). Taip pat su juo galima valdyti telefono muzikos grotuvą, palaikoma orų prognozė, žadintuvas ir kt.

„Kospet Rock“ turi 1.69 colių TFT ekraną su 240 x 280 raiška, darbuojasi nRF52840 lustas ir turime RAM 64KB + 128M vidinės atminties.

Baterija čia yra 350 mAh talpos, įkraunama su magnetiniu įkrovikliu. Baterijos budėjimo režime užteks net 50 dienų, o naudojant laikrodį įprastai - 14 dienų. Labai geras rezultatas.

Plačiau apie šį „Kospet Rock“ išmanųjį laikrodį šioje apžvalgoje, kurios autorius tvirtina, kad „jei ieškote laikrodžio, kuris išgyventų laukinėje gamtoje, užtikrintų bazinius fizinės veiklos fiksavimo poreikius ir baterija vienu įkrovimu užtikrintai tarnautų 3 savaites, tada tai yra puikus pasirinkimas“:

Aut. teisės: Technologijos.lt
(4)
(4)
(0)

Komentarai (1)