Fantastiškas pasiūlymas: už labai gerą kainą, iš EU sandėlio ir apžvalgininkų itin giriamas elektrinis dviratis. „Tokių dalykų elektriniuose dviračiuose aš dar nebuvau matęs - čia beveik motociklas“ („Xiaomi HIMO C20“, kuponas, iš EU, Video)  ()

„Xiaomi HIMO C20“ - vienas populiariausių ir puikiai apžvalgininkų vertinamų elektrinių dviračių dabar parduodamas už ypatingai gerą kainą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Xiaomi HIMO C20“ elektrinis dviratis

  • Gogobest - 689,99 €;
    • kuponas - V5SJ0SMTK9J6;
    • iš Europos sandėlių, tad jokios rizikos dėl muito mokesčių;
    • nemokamas siuntimas į Lietuvą per 2-6 darbo dienas.

Taip pat verta pažymėti, kad šiuo metu galima rinktis iš dviejų spalvų modelių: baltos ir pilkos.

Tuo pačiu labai svarbu, kad šie itin populiarūs ir puikiai pirkėjų bei apžvalgininkų vertinami elektriniai dviračiai dabar parduodami iš Europos sandėlių.

Tai reiškia, kad nebus jokių muito mokesčių ir į Lietuvą juos UPS siuntų tarnybą prie pat namų durų atgabens per keletą dienų ir visiškai nemokamai.

„Xiaomi HIMO C20“ yra labai šauniai atrodantis, tvirtas, aliuminio rėmo ir puikiais techniniais parametrais pasižymintis elektrinis dviratis. 

Jis puikiai tinka tiek merginoms, tiek ir vaikinams. Yra tokių išmatavimų: 147 * 61 * 106 cm. ir sveria 21,1 kg. Tad dviračiu gali važiuoti žmonės iki 100 kg svorio.

 

Be to, „Xiaomi HIMO C20“ yra sulankstomas elektrinis dviratis. Jo vairą galima nulenkti žemyn ir taip elektrinis dviratis tampa kompaktiškesniu bei patogiau transportuojamu automobilio bagažinėje.

Beje, „Xiaomi HIMO C20“ dviračio pedalai taip yra nulenkiami, o tai taip pat prisideda prie patogesnio dviračio transportavimo.

„Xiaomi HIMO C20“ pasižymi ir dar keletų svarbių dalykų: priekyje ir gale turi ryškiai šviečiančius LED žibintus, patogią sėdėti ir smūgius sugeriančią sėdynę, ergonomiškas vairo rankenas ir kt.

Ypač svarbu pabrėžti, kad „Xiaomi HIMO C20“ aprūpintas puikios kokybės japoniška Shimano 6-ių pavarų sistema.

Daugelis dviračių mėgėjų puikiai žino, kad tik aukščiausios kokybės dviračiai gali pasigirti Shimano pavarų sistemomis.

Taip pat „Xiaomi HIMO C20“ aprūpintas dviguba stabdymo sistema (stabdo priekinį ir galinį ratus) ir gamintojas teigia, kad esant sausai kelio dangai, stabdymo kelias yra iki 4 metrų, o esant šlapiai dangai - iki 6 metrų.

Čia taip pat turime ir kiek įdomesnį „Xiaomi“ kompanijos sprendimą. 20 colių dydžio pripučiami „Xiaomi HIMO C20“ ratai yra su jau pačiame dviratyje integruota pompa.

 

Kaip galite matyti žemiau pateiktoje nuotraukoje, toji pompa yra „paslėpta“ reguliuojamoje sėdynėje. Labai originalus ir, verta pastebėti, kad praktiškas sprendimas.

„Xiaomi HIMO C20“ taip pat turi ir ryškų ekraną, kuriame pateikiama tokia informacija, kaip: greitis (km/h), nuvažiuotas atstumas, baterijos energijos likutis ir važiavimo režimas.

Išmaniosios programėlės „Xiaomi HIMO C20“ nepalaiko.

Detaliau kalbant apie techninius „Xiaomi HIMO C20“ dalykus, tai elektrinis dviratis turi 250W galios elektrinį variklį ir yra aprūpintas 36V 10 Ah talpos baterija.

Taip pat yra įdiegta net keletas baterijos apsaugų: nuo perkrovimo, trumpo jungimo, temperatūros ir kt.

„Xiaomi HIMO C20“ maksimalus greitis siekia iki 25 km/h ir vien elektra galima nuvažiuoti 50 km., o su papildomu pedalų minimu galima nuvažiuoti iki 80 km. 

Apžvalgininkai teigia, kad visi šie gamintojo teiginiai yra absoliuti tiesa:

„Tokių dalykų elektriniuose dviračiuose aš dar nebuvau matęs - čia beveik motociklas“: įspūdžiai apie „Xiaomi“ elektrinį dviratį, su juo nuvažiavus 500 km („Xiaomi HIMO C20“ apžvalga, Video, Lenkijos sandėlis)

 

Absoliučiai geriausias elektrinis dviratis? „Esu nustebęs – su juo galima nuvažiuoti daugiau nei 80 km“ („Xiaomi HIMO C20“ apžvalga ir testų rezultatai, iš Lenkijos sandėlio, paskutiniai vienetai, Video)

Aut. teisės: Technologijos.lt
(2)
(0)
(2)

Komentarai ()