Paskubėkite pasinaudoti proga! Už geriausias kainas „Roborock Q7“ serijos robotai + 2021-ųjų geriausias robotas „Roborock S7“ ir unikalių galimybių „Roborock Dyad“ (Video)  ()

Pasaulinė premjera!

Viskas iš EU

Kuponai

„Xiaomi“ ekosistemos produktai

„Roborock Q7 Max“ ir „Roborock Q7 Max+“ robotai

„Roborock S7“ - geriausias 2021-ųjų robotas dulkių siurblys, išbandytas technologijos.lt komandos

„Roborock Dyad“ - unikalus belaidis siurblys su 260W galia, 13000Pa siurbimo slėgiu, 3 ritinėliais, maksimaliu plovimu


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Geekmaxi skuba informuoti apie parduodamus naujausius „Xiaomi“ ekosistemos robotus dulkių siurblius

Ir šie modeliai yra parduodami iš Europos sandėlio, tad greitas pristatymas į Lietuvą ir sutvarkyti visi mokesčiai.

Taip pat visiems robotams taikoma 2 metų garantija. Paskubėkite įsigyti, nes už tokias geras kainas parduodami tik pirmieji 1000 robotų.

Juos įsigyti galite čia.

Atkreipiame dėmesį, kad tai yra pasaulinės premjeros pasiūlymas, tad kainos yra pačios geriausios. Ilgametė praktika rodo, kad po premjeros kainos kyla į viršų ir ženklesnio atpigimo reikia laukti bent pusę metų, tad pasinaudokite proga:

 • „Roborock Q7 Max“ - 367€
 • „Roborock Q7 Max+“ - 550€

Kuo pasižymi „Roborock Q7 Max“?

„Roborock Q7 Max“ yra puikios kainos ir kokybės robotas dulkių siurblys. Už tokią kainą siūlo įspūdingai daug.

Jis palaiko sausą valymą ir grindų plovimą. Geba abu darbus atlikti vienu metu. Yra 470ml sausų atliekų ir 350ml vandens talpos.

4200Pa siurbimo slėgis reiškia, kad robotas nuo paviršių susiurbs ir stambias atliekas. Roboto galia net 58W. Tokioje kainų kategorijoje puikūs rezultatai.

Prie visko pridėkime ir atnaujintą pagrindinį šepetį, dar geriau pakeliantį nešvarumus ir išvengiantį plaukų bei šerių įsivėlimo.

Baterija? Net 5200mAh, kurios energijos užtenka iki 3 val. Vienu įkrovimu gali sausai išvalyti 300 m2 plotą, o išplauti 240 m2.

Palaikomi įvairūs valymo režimai. APP yra vien 30 plovimo padavimo pasirinkimo galimybių.

Kitas išskirtinis dalykas - navigacija. Unikali kompanijos PreciSense LiDAR navigacija leidžia robotui maksimaliai tiksliai orientuotis aplinkoje ir piešti labai tikslius 3D tipo žemėlapius. Netgi galima papildomai pridėti, kur yra baldai, kėdės ir pan. Žemėlapiai išsaugomi APP.

APP galimybės taip pat puikios: valymo režimų pasirinkimas, konkrečių valymo plotų nurodymas, no-go zonos, virtualios sienos, tvarkaraščių sudarymas ir kt.

Papildomai yra ir užraktas nuo vaikų bei augintinių. Maksimalios kokybės robotas už puikią kainą.

Kuo pasižymi „Roborock Q7 Max+“?

„Roborock Q7 Max+“ turi papildomų privalumų, dėl ko pavadinime ir atsirado pliusiuko ženklas.

Žvelgiant į technines detales, tai „Roborock Q7 Max+“ niekuo nesiskiria nuo „Roborock Q7 Max“ roboto. Ta pati galia, baterija, plovimo ir siurbimo režimai, APP ir t.t.

Esminis skirtumas yra tas, kad „Roborock Q7 Max+“ turi štai tokią automatinę atliekų surinkimo stotelę.

„Roborock Q7 Max+“ pats privažiuoja prie stotelės, pastaroji išsiurbia (27000Pa slėgis) atliekas iš roboto viduje esančios atliekų surinkimo talpos ir robotas gali toliau darbuotis be jokio žmogaus įsikišimo.

Visos atliekos susiurbiamos į specialų 2,5l talpos atliekų maišelį, kurio įprastai užteks net 7 savaitėms. Kitaip tariant, prie roboto galėsite net neprieiti daugiau kaip mėnesį.

Tereikia APP nurodyti valymo režimus ir stotelę prijungti prie elektros tinklo. Robotas pats įkraus bateriją ir darbuosis, kaip jam nurodyta, o stotelė ištuštins atliekų talpą. 

Kai maišelis prisipildys, gausite pranešimą į APP ir beliks maišelį išmesti ir įdėti naują. Viskas, tik tiek to darbo. Puikus funkcionalumas.

Geriausias 2021-ųjų robotas dulkių siurblys - „Roborock S7“

 • Geekmaxi - 469€;
  • kuponas: ZrC6b5Jh;
  • į Lietuvą pristatys per 3-7 d.d.;
  • 2-ejų metų garantija.

„Roborock S7“ yra geriausias 2021-ųjų robotas - mes jį išbandėme ir drąsiai rekomenduojame: mūsų apžvalgos čia ir čia.

Po bandymų galime Roborock S7 apibūdinti dviem žodžiais: fantastiškas robotas.

Iš esmės daugiau nieko sakyti ir nereikia. Jei ieškote aukščiausios klasės, pažangiausiais techniniais sprendimais ir išmaniomis galimybėmis pasižyminčio roboto už priimtiniausią kainą - „Roborock S7“ yra būtent tai.

Roboto pliusai:

 • aukščiausia pagaminimo ir surinkimo kokybė;
 • roboto galia siekia 68W, kas yra net labai daug;
 • „HyperForce™“ siurbimo sistema - 2500Pa siurbimo slėgis;
 • pirmasis robotas, kuris naudoja visai naujo dizaino plaukiojantį šepetį - puikiai prisitaiko prie valomų paviršių;
 • ultragarsinis kiliminės dangos aptikimas - automatiškai padidina siurbimo galią;
 • pirmas kompanijos robotas, kuris automatiškai pakelia plovimo priedą - 5 mm;
 • pirmasis robotas su „VibraRise™“ technologija, kuri užtikrina grindų šveitimo funkciją - plovimo priedas vibruoja 3000 kartų per minutę ir taip pašalina net įsisenėjusias dėmes;
 • vandens padavimą reguliuoja integruota elektronika;
 • vienu metu plauna ir siurbia;
 • 5200 mAh baterijos užtenka dirbti iki 3 val. (esant mažiausiai siurbimo galiai);
 • LiDAR navigacijos sistema;
 • aukščio, smūgių bei kiti jutikliai;
 • vaikų užraktas;
 • super platus išmaniųjų funkcijų pasirinkimas programėlėje;
 • pirmas robotas, kuris turi automatinę atliekų surinkimo stotelę.

Roboto minusai:

 • 9,65 cm storio - toks robotas gali ir nepalįsti po kai kuriais baldais. Čia absoliučiai visų LiDAR navigaciją turinčių robotų problema, kadangi toji lazerinė navigacijos sistema įtaisyta tiesiai virš roboto - tame išsikišusiame bumbule;
 • kaina - visgi ne pats pigiausias robotas rinkoje. Bet ir technologijos bei išmanumas toks, kad pigesniems modeliams neįmanoma prilygti Roborock S7 robotui.

„Roborock S7“ turi kone viską, ko tik gali reikalauti ir pats išrankiausias pirkėjas.

„Roborock Dyad“ - 260W galia, 13000Pa siurbimo slėgis, 3 ritinėliai, maksimalus plovimas

 • Geekmaxi - 364€;
  • kuponas: BEG67K6F;
  • į Lietuvą pristatys per 3-7 d.d.;
  • 2-ejų metų garantija.

Geekmaxi šiuo metų šį unikalių technologinių sprendimų siurblį parduoda už nuostabiai gerą kainą - 364€.

Ši kaina yra net €100 mažesnė, nei prašoma AliExpress parduotuvėje.

Kuo pasižymi „Roborock Dyad“?

„Roborock“ yra „Xiaomi“ ekosistemos kompanija ir mus nuolat džiugina savo robotais dulkių siurbliais bei aukščiausios klasės belaidžiais siurbliais.

Štai čia ir turime šios kompanijos naujausią produktą - „Roborock Dyad“.

Šio įspūdingo namų tvarkymo galimybės yra labai puikiai pademonstruojamos štai šiame vaizdo įraše.

Pats didžiausias akcentas yra į tai, kad „Roborock Dyad“ pasižymi unikaliomis valymo galimybėmis ir tai yra pirmasis toks siurblys pasaulyje, aprūpintas dvigubu ritininiu varikliu.

Šis 260W galios siurblys turi net 3 ritinėlius, kurie sukasi priešais vienas kitą ir taip puikiai nuvalo tiek pridžiuvusius nešvarumus, tiek ir ant grindų išpiltą didelį kiekį skystų produktų. Vienas pervažiavimas per grindis ir spindinti švara bei gaiva.

„Roborock Dyad“ siurblys ant grindų išpurškia švaraus vandens ir taip leidžia lengviau nuvalyti įsisenėjusias dėmes. Visas nešvarus vanduo nuo valomų paviršių yra susiurbiamas ir patalpinamas į 620 ml talpą.

Valymo metu ant ritinėlių purškiamas švarus vanduo. Jam skirta 850 ml talpa.

Įdomu ir patogu yra ir tai, kad tos galvos dizainas yra toks, kad ritinėliai yra iki pat jos kraštinių, tad valymo plotas yra maksimaliai didelis.

Negana to, pati galva pasukama įvairiomis kryptimis, kas dar labiau palengvina grindų valymą.

Taip pat čia turime integruotus jutiklius, kurie sugeba įvertinti ant valomų paviršių esančių nešvarumų lygį.

Tai yra, jei konkrečioje grindų vietoje yra daugiau nešvarumų - siurblys tai automatiškai fiksuoja ir pats padidina siurbimo/plovimo galią bei paduoda daugiau vandens, taip pašalindamas ir įsisenėjusius nešvarumus. Nuostabus dalykas.

Čia turime ir LED informacinį ekraną, kuriame ir matyti visi nustatymai, režimų pasirinkimai, baterijos indikatorius ir kt. informacija.

Tuo pačiu „Roborock Dyad“ garsiniu įspėjimu informuoja, jei kas nors nutinka - ištuštėja vandens talpa, prisipildo nešvarumų talpa ir t.t. Labai patogūs dalykai.

„Roborock Dyad“ yra 260W galios ir užtikrina 13000Pa siurbimo slėgį, tad šis namų monstras susidoros ir su sunkiausiomis užduotimis.

Turimos per maždaug 4 val. įkraunamos 5000 mAh talpos baterijos rezultatai taip pat yra labai geri - vienu įkrovimu galima darbuotis 35 min. ir išvalyti 280 m2 plotą. Turint galvoje valymo galimybes - puikūs rezultatai.

Dar vienas šaunus dalykas, kad po to, kai „Roborock Dyad“ sutvarkys ir didžiausią betvarkę, jo pagrindinėje siurbimo galvoje esančių ritinėlių net nereikia nuimti ir rankomis plauti. Viską padaro pats robotas.

Telieka jį pastatyti į laikymo stotelę, pasirinkti roboto apsiplovimo režimą ir jis pats išsiplaus savo ritinėlius. Teliks tik nuimti susiurbtų atliekų talpą ir ją ištuštinti. Puikus dalykas.

„Roborock Dyad“ - išskirtinis belaidis dulkių siurblys visoje rinkoje. Tokio įrenginio „Roborock“ produktų sąraše dar nebuvo ir čia visiškai kitas namų tvarkymo lygis. „Roborock Dyad“ praktiškai nelieka neįveikiamų valymo užduočių.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(3)
(1)
(2)

Komentarai ()

Susijusios žymos: