[Mažiausia kaina per 257d.] „Stebėtinai geras plovimo įrenginys! Pranoko mano lūkesčius. Vietinėse parduotuvėse prašo 200€, tad čia tiesiog nuostabus variantas“ (Video, „Mensela PW-W1“ atsiliepimai)  ()

2-3 kartus pigiau nei analogai

Mažiausia kaina per 257d.

Iš Čekijos

Galioja iki 2022-10-17

2100W galia

165Bar slėgis

Iki 7.5l/min

Yra ploviklio bakelis ir kt.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

„Mensela PW-W1“ aukšto slėgio plovimo įrenginys

244,61€ -152,89€ 244,61€

91,72€

Imu!

iš Čekijos

63%​ nuolaida

nemokamai į Lietuvą pristatys per 5-10 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Banggood

 

„Mensela PW-W1“ aukšto slėgio plovimo įrenginys šiuo metu parduodamas už labai gerą kainą ir tiesiai iš Čekijos sandėlio. Greitas ir saugus pristatymas į Lietuvą.

Tai yra galingas, funkcionalus, patogus naudoti ir plačiai pritaikomas įrenginys.

„Mensela PW-W1“ įsigiję pirkėjai iš Lietuvos ir kitų šalių tvirtina, kad tai yra puikus įrenginys. Už tokią kainą užtikrinantis ypatingai gerą funkcinoalumą:

Už tokią kainą - stebėtinai geras! Pranoko mano lūkesčius. Labai funkcionalus ir užtektinai galingas naudoti garaže/namų aplinkoje. Vietos prekeiviai už analogišką daiktą prašo 200 eurų. Pats mačiau savo akimis. Tai šis Mensela PW-W1 yra tiesiog nuostabus variantas. Labai rekomenduoju - 1 foto, 2 foto, 3 foto.

Išties puikus daiktas. Nuplauti automobiliui, terasai ir panašiai - daugiau nei užtektinai. Išbandytas, viskas veikia kaip ir teigia pardavėjas. Už tokią kainą labai geras daiktas.

Šiame tekste pateiktuose paveiksluose galite matyti esmines „Mensela PW-W1“ savybes, išmatavimus, jungtis ir kitą svarbiausią informaciją.

Tai yra 2100W galios įrenginys, jungiamas į 220V elektros tinklą. Maitinimo laidas yra 5 metrų ilgio su EU kištuku.

Tai yra galingas plovimo įrenginys, kuris užtikrina maksimalų 165 barų slėgį ir per minutę gali sunaudoti iki 7,5 litrų vandens. Minimaliu režimu 5l/min.

Puiku yra tai, kad prie pistoleto galvutėje esantis purkštukas reguliuojamas ir taip turime skirtingus vandens padavimo režimus.

Galima rinktis standartinį, koncentruotą (labai stipriai prikibusių nešvarumų nuplovimui), bei SOAP režimą. Šiuo atveju imamas vanduo ir iš integruotos 300ml talpyklos ploviklis bei švelnia srove purškiamas ant objekto.

Pavyzdžiui, plaunant automobilį tai yra labai geras dalykas.

Patogų naudojimąsi „Mensela PW-W1“ plovimo įrenginiu užtikrina ir tai, kad pistoletas prie paties įrenginio prijungtas 10 metrų ilgio žarna, tad tai leis judėti maksimaliai patogiai. „Mensela PW-W1“ vandenį ima iš vandentiekio.

Dar vienas įdomus ir praktiškas dalykas, kad įdiegta Total Stop sistema. Kai nespaudžiamas pistoleto gaidukas, įrenginys automatiškai išjungiamas, taip taupomi mechanizmai ir elektros sunaudojimas.

„Mensela PW-W1“ yra kompaktiškas įrenginys. Su teleskopine rankena ir ratukais, tad patogu jį pergabenti į reikiamą vietą, o po darbo pastatyti ten, kur jis ir buvo.

Visi priedai, laidai ir žarna taip pat yra kompaktiškai pritvirtinami prie paties įrenginio.

„Mensela PW-W1“ yra labai puikus plovimo įrenginys automobiliui. Galima greitai ir pigiai automobilį ar kitą transporto priemonę nuplauti tiesiog savo namų kieme.

Tai apskritai naudingas įrenginys daugeliu atvejų: nuplausite laiptus, stogus, langų stiklus, medines grindis, betonines grindis, dviračius, suteptus sodo baldus ir t.t.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(2)
(3)
(-1)

Komentarai ()