JAV apriboja „Huawei“ galimybes naudotis JAV technologijomis: „Šiandien sudavėme tiesioginį smūgį „Huawei“ ir Kinijos komunistų partijai“  ()

JAV apriboja Kinijos technologijų kompanijos „Huawei“ galimybes naudotis amerikietiškomis technologijomis, teigiama JAV valstybės sekretoriaus Mike'o Pompeo pirmadienį išplatintame pranešime.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2020-08-19 JAV apriboja „Huawei“ galimybes naudotis JAV technologijomis: „Šiandien sudavėme tiesioginį smūgį „Huawei“ ir Kinijos komunistų partijai“  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Šiandien sudavėme tiesioginį smūgį „Huawei“ ir Kinijos komunistų partijai, dar labiau apribodami „Huawei“ galimybes įsigyti JAV technologijų“, – teigiama tviteryje paskelbtame M.Pompeo pranešime.

Jis pažymėjo, kad JAV taip sumažino „Huawei“ galimybes „kelti grėsmę pasaulio tinklų vientisumui ir amerikiečių asmeniniams duomenims“.

„Mes netoleruosime Kinijos komunistų partijos bandymų kelti grėsmę mūsų piliečių privatumui, mūsų verslo intelektinei nuosavybei ar naujos kartos tinklų vientisumui visame pasaulyje“, – sakoma pranešime.

JAV Valstybės departamentas taip pat pranešė, kad Prekybos departamentas įtraukė 38 su „Huawei“ susijusius asmenis į savo sąrašą užsieniečių, kurie negali gauti tam tikrų JAV konfidencialių technologijų.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(11)
(18)
(-7)

Komentarai ()