Pasirodė informacija, kad „Huawei“ ruošia įspūdingą naujieną – visiškai kitoks sulenkiamas telefonas su dar nematytu ekranu (Video)  ()

Sklinda nauji gandai apie sulankstomą naujos kartos „Huawei Mate X“ įrenginį. Tikimasi, kad „Mate X2“ turės vidinio lankstymo mechanizmą, skirtingai nei pirmtakas, ir „Samsung“ bei „BOE“ pagamintus ekranus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„DisplaySearch“ įkūrėjas Ross Youngas atskleidė daugiau informacijos apie artėjantį sulankstomą „Mate X2“. Pasak jo, „Mate X2“ bus sulankstomas į vidų, kaip neseniai pristatytas „Galaxy Z Fold 2.“ Tai nelabai stebina, nes jau anksčiau patentuotame dizaine galėjome matyti pradinį į vidų sulenkiamo „Mate X2“ vaizdą. Jo patentas pateiktas Europos Sąjungos intelektualinės nuosavybės tarnybai (EUIPO).

Rossas taip pat paminėjo, kad „Mate X2“ ekraną gamins „Samsung Display“ ir „BOE“ iš Kinijos. Tai yra puikus „BOE“ žygdarbis, nes ši įmonė vis labiau įgauna Kinijos bendrovių pasitikėjimą. Neseniai ji gavo užsakymus būsimiems „Mate 40“ serijos OLED ekranams gaminti. Nors mes tiksliai nežinome, kiek užsakymų ji gavo „Mate X2“ telefonams, tai vis vien yra žingsnis pirmyn.

Pasak Rosso, „Mate X2“ ekranui bus naudojamas CPI (bespalvis poliamidas), o ne UTG (ypač plonas stiklas) ir gaila, jeigu tai tiesa. Štai „Samsung Galaxy Z Fold 2“ naudoja ypač ploną stiklą ir jis yra patvaresnis nei plastikinis dangtelis, kuris linkęs braižytis. Nepriklausomai nuo kokybės, „Mate X2“ bus pirmasis sulankstomas įrenginys su „Samsung“ ekranu. O tai jau gera žinia.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(7)
(1)
(6)

Komentarai ()