„Dvigubas riebus minusas.“ Sprogdinanti žinia. Jis tikrai to nesitikėjo  ()

„Viską ėmė ir sugadino.“


Aleksandras Lukašenka
Aleksandras Lukašenka
© Stop kadras|https://www.youtube.com/watch?v=Ep7uF1S9wj8

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-10 „Dvigubas riebus minusas.“ Sprogdinanti žinia. Jis tikrai to nesitikėjo  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Apžvalgininko Michailo Brošino komentaras.

Savaitės nesėkme tapo Aleksandro Lukašenkos monologas Mongolijoje. Be to, tai dvigubas minusas.

Vizitas į Mongoliją turėjo sustiprinti tezę, kad „tik prakeikti Vakarai yra prieš mus“, o visi kiti nori su Baltarusija draugauti ir ja žavėtis. Galbūt tai ir būtų suveikę tam tikrai visuomenės daliai, tačiau pats Lukašenka viską ėmė ir sugadino.

Perskaitęs komentarus mongolų spaudoje, Baltarusijos „valdovas“ nustebo pamatęs, kad jie buvo... na, sakykime, visai ne entuziastingiTaigi jis nusprendė duoti atkirtį „tam tikros pusės angažuotiems žurnalistams.“

[Vokietija] Net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje profesionalus flokavimo įrenginys. Ribotas kiekis
3333

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Profesionalus įrenginys

Išsamiau

Šia proga prezidentinis „Telegram“ kanalas paskelbė fantastiškos 8 minučių trukmės vaizdo įrašą, nors paprastai Lukašenkos pasisakymai jame sukarpomi į daug trumpesnius gabalėlius. „Valdovas“ padarė savo mėgstamo žanro pranešimą „o dabar aš jums viską paaiškinsiu“, bandydamas supinti įvairių pastarųjų devynių šimtmečių įvykių subtilybes: Čingischaną, SSRS žlugimą ir Odesą.

O kas iš to? Vietinei auditorijai vargu ar patiko pamokomo tono paskaita. Ypač tai, kad A. Lukašenka bandė pasinaudoti Mongolijos nacionaliniu didvyriu invazijai į Ukrainą pateisinti.

 

Tačiau Baltarusija būtent tik iš paties „valdovo“ žodžių sužinojo, kad net Mongolija smerkia šį agresijos aktą. Ir smerkia taip, kad, nepaisant legendinio rytų svetingumo, kritikuoja Lukašenką. Be to, jie kritikuoja Lukašenką tokiais žodžiais, kurie gali sukelti baimę net jo ištikimiems priešininkams.

Dėl to mėgėjas pakalbėti Lukašenka pakliuvo į dvigubą nemalonę: ir Mongolijoje, ir Baltarusijoje. Propagandinis vizito efektas pakrypo neigiama linkme.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(20)
(1)
(19)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()