JAV suprato, kaip laimėti karą. „Žiauriai sutriuškins Rusijos kariuomenę“  ()

Baltieji rūmai skelbia, ko tikrai trūksta Ukrainai.


Karas Ukrainoje
Karas Ukrainoje
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=807363171576763&set=pb.100069092624537.-2207520000&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Nacionalinio saugumo patarėjo pavaduotojas Jonathanas Fineris sakė, kad Ukrainai nereikia jokių konkrečių ginklų, kad įveiktų Rusiją. Vietoj to Ukrainai reikia nuolatinio tam tikrų pajėgumų antplūdžio.

„Egzistuoja idėja, kad „jie yra per vieną sistemą nuo kažkokio didžiulio proveržio, kai jie gaus tą sistemą ir žiauriai sutriuškins Rusijos kariuomenę“. Tai ne toks karas“, – sakė J. Fineris per Naujojo Amerikos saugumo centro konferenciją, rašo „Business Insider“.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Beprotiškos uodų žudymo mašinos, multimetrai su termovizoriais, galingi 4in1 jump starteriai ir kt. (Video)
2939 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „TOOLTOP ET12S“ - 2in1 multimetras ir termovizorius

2) „ANENG A3010“ - labai funkcionalus multimetras

3) „Foursun“ - 4in1 jump starteris su oro kompresoriumi

4) „Black Knight B2000V“ - uodų lempa-gaudyklė

5) „Violent Mini Wind Fan“ - portabilus, įkraunamas ventiliatorius

6) „N-ONE NPad Q“ - atnaujinta 6+128GB, Android 13 planšetė

Išsamiau

J. Fineris teigė, kad norėtų, jog JAV galėtų užtikrinti Ukrainai begalines artilerijos ir priešlėktuvinės gynybos įrangos atsargas, kurių Ukrainai labiausiai reikia.

„Jei yra du dalykai, kuriuos galėtume be galo tiekti ukrainiečiams, kad pabandytume pakeisti šio karo eigą, tai artilerijos amunicija ir oro gynybos perėmėjai“, – aiškino jis.

 

„Šis konfliktas tarp dviejų labai panašių kariuomenių tam tikra prasme yra daug labiau susijęs su elementariu blokavimu ir susidorojimu. Jie išliks pagrindiniu šiuolaikinio karo aspektu: kritinę reikšmę turi ne itin galingų ginklų gamyba, o amunicija, kurios mums trūksta“, – sakė Fineris.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(172)
(3)
(169)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()