[ŽT] Įtampa didėja. „Grįžtame į Šaltojo karo laikus“  ()

Generolas pažymėjo, kad rezervistai bus apmokyti ir apginkluoti, kaip ir Šaltojo karo metais, o kariuomenėje turėtų būti ir vyrai, ir moterys.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© U.S. Army/Visual Information Specialist Gertrud Zach (CC BY 2.0) | https://www.flickr.com/photos/7armyjmtc/22173169089

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-10 [ŽT] Įtampa didėja. „Grįžtame į Šaltojo karo laikus“  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Įtampa didėja. Vokietijos gynybos ministerija ketina iki 60 tūkst. padidinti atsargos karių skaičių ginkluotosiose pajėgose.

Tai sekmadienį, birželio 9 d., paskelbė Bundesvero generalinio inspektoriaus pavaduotojas ir rezervistų reikalų komisaras generolas leitenantas Andreasas Hoppe, rašo „Zeit“.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas tik nuo 8,20€! Puikūs 6in1 šakotuvai, „Xiaomi“ maršrutizatoriai, orų stotelės, masiškai perkami jump starteriai ir kt. (Video)
2526 5

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Bakeey“ - 6in1 daugiafunkcis šakotuvas

2) „AGSIVO BG-009“ - uodų lempa-gaudyklė

3) „Xiaomi Redmi AX5400“ - WiFi 6 maršrutizatorius

4) „iMars J01“ - masiškai perkamas jump starteris

5) „ANENG A3005A/Pro“ - multimetras

6) „Xiaomi DUKA Atuman TH1“ - 2 vnt., drėgmės ir temperatūros matuokliai

Išsamiau

Jis pažymėjo, kad rezervistai bus apmokyti ir apginkluoti, kaip ir Šaltojo karo metais, o kariuomenėje turėtų būti ir vyrai, ir moterys.

„Tai neveiks be rezervo. Tai turėtų visi įsikalti sau į galvas. Struktūra turi būti tokia, kad šiuos rezervo dalinius būtų galima integruoti į aktyviąsias pajėgas“, – sakė jis.

 

Hoppe pridūrė, kad rezervas bus pritaikytas dabartiniams saugumo politikos iššūkiams, kad galėtų tinkamai paremti Bundesverą vykdant nacionalines ir NATO gynybos misijas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(16)
(0)
(16)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()