„Sekanti Lietuva...“ Buvęs CŽA vadovas perspėjo apie naują karą Europoje  ()

Generolas Davidas Petraeusas mano, kad norint laimėti karą Ukraina turi greitai padidinti savo kariuomenę ir karinę galią. Vakarų partneriai turėtų jai padėti.© Kremlin.ru (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Putin_at_military_exercises_%282022%29_02.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Putinas neketina sustoti ties Ukraina. Jis planuoja pradėti naujus karus Europoje. Tai interviu „The Sun“ sakė buvęs JAV Centrinės žvalgybos agentūros (CŽA) vadovas (2011-2012) generolas Davidas Petraeusas.

Jis pažymėjo, kad Vakarai turėtų padaryti daugiau dėl Ukrainos pergalės kare su Rusijos Federacija. Maskva leido suprasti, kad nesustos.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas tik nuo 8,20€! Puikūs 6in1 šakotuvai, „Xiaomi“ maršrutizatoriai, orų stotelės, masiškai perkami jump starteriai ir kt. (Video)
2531 5

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Bakeey“ - 6in1 daugiafunkcis šakotuvas

2) „AGSIVO BG-009“ - uodų lempa-gaudyklė

3) „Xiaomi Redmi AX5400“ - WiFi 6 maršrutizatorius

4) „iMars J01“ - masiškai perkamas jump starteris

5) „ANENG A3005A/Pro“ - multimetras

6) „Xiaomi DUKA Atuman TH1“ - 2 vnt., drėgmės ir temperatūros matuokliai

Išsamiau

Pasak jo, pasaulis turėtų „klausyti“, ką sako Vladimiras Putinas, nes jis neslepia savo tikrųjų tikslų.

„Akivaizdu, kad sekanti bus Moldova. Po to tai gali būti Lietuva arba kuri nors iš kitų Baltijos šalių“, – sakė Petraeusas.

Anot jo, Ukraina turėtų kurti savo technologijas. Tai bus vienas iš faktorių, padėsiančių laimėti karą. Kaip pavyzdį jis nurodė sėkmingas operacijas Juodojoje jūroje prieš Rusijos laivyno laivus.

 

„Jūrų dronai, oro dronai ir priešlaivinės raketos leido Ukrainai nuskandinti trečdalį Juodosios jūros laivyno laivų“, – sakė jis.

Petraeusas mano, kad norint laimėti karą Ukraina turi greitai padidinti savo kariuomenę ir karinę galią. Vakarų partneriai turėtų jai padėti.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(175)
(28)
(147)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()