Naudingiausia arbata. „Daugiau nei 300 unikalių naudingų medžiagų“  ()

Atliktas didelio masto tyrimas.


Arbatos puodeliai
Arbatos puodeliai
© Los Angeles County Museum of Art (Atvira licencija) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Five_Piece_Tea_Service_with_Chrysanthemum_Design_LACMA_M.2006.132.10a-i.jpg

Visi šio ciklo įrašai

  • 2025-02-09 Naudingiausia arbata. „Daugiau nei 300 unikalių naudingų medžiagų“  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Gydytoja Krutika Nanavati mano, kad yra tik viena arbatos rūšis, kurią galima gerti kiekvieną dieną – žalioji. Pasak jos, joje yra daugiau nei 300 unikalių naudingų medžiagų, skelbia „Vm.ru“.

Ekspertė patikslino, kad reguliariai vartojant gėrimą didėja produktyvumas, gerėja dėmesio koncentracija, normalizuojama širdies veikla, taip pat palaikoma virškinamojo trakto sveikata.

[EU+Kuponai] „Valentines Day 2025“ išpardavimas! Mažiausios kainos + dovanos. Vaizdo projektoriai, žaidimų ekranai, siurbliai ir kt. Ribotas kiekis
6257 2

„Valentine's Day 2025“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2025-02-14

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „ETOE Seal Pro“ - 1080P, 1000 ANSI, Google TV vaizdo projektorius, dovanų „Tronsmart“ belaidė garso kolonėlė

2) „Titan Army C32C1S“ - 31,5 colių, 2K, 240Hz lenktas žaidimų monitorius, dovanų „Tronsmart“ belaidė garso kolonėlė

3) „JIGOO C200“ - rekordinės kainos 350W belaidis dulkių siurblys

Išsamiau

„Didelio masto tyrimas, kuriame dalyvavo daugiau nei šimtas tūkstančių žmonių, patvirtino, kad žmonės, kurie geria žaliąją arbatą bent tris kartus per savaitę, rečiau serga širdies ir kraujagyslių ligomis bei insultu“, – sakė gydytoja.

Žalioji arbata naudinga ne tik moterims, bet ir vyrams, padeda gerinti smegenų veiklą ir išlaikyti svorį. Gėrimas taip pat padeda deginti riebalus, mažina vėžio riziką, reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą.

 

Tačiau yra keletas kontraindikacijų. Pavyzdžiui, jei žmogui pasireiškia tachikardija, mažakraujystė, nerimo sutrikimai, kraujo krešėjimo sutrikimai, diabetas, padidėjęs kraujospūdis, dirgliosios žarnos sindromas, osteoporozė ir glaukoma, tuomet jis turėtų susilaikyti nuo gėrimo vartojimo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(3)
(-2)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: