IBM brėžia naujas duomenų saugyklų našumo ribas  (0)

Informacinių technologijų korporacija IBM pristatė naujos kartos duomenų saugyklas dideliems darbo krūviams, su kuriais paprastai susiduriama apdorojant finansinių operacijų ar verslo analizės sistemų duomenis. „IBM Storwize V7000” bei „IBM System Storage DS8800“ saugyklose pritaikyti naujausi IBM mokslinių tyrimų pasiekimai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pasak IBM, naujosios duomenų saugyklos yra milijardinių investicijų į mokslinius tyrimus ir naujų technologijų įsigijimą rezultatas. Pavyzdžiui, „IBM Storwize V7000” sistemoje jau pritaikyti sprendimai, leidžiantys efektyviau ir taupiau saugoti bei valdyti nuolat augančius duomenų kiekius. Be to, naujos technlogijos leidžia naudojant mažesnius fizinius resursus pasiekti daug didesnę duomenų apdorojimo spartą. Taip pat šiose saugyklose įdiegtos technologijos, padedančios lengviau apdoroti neskaidomus duomenis, pavyzdžiui, nuotraukas ar video medžiagą.

„IBM Storwise V7000“ sistema be kitų privalumų užima iki 67 proc. mažiau erdvės lyginant su panašiais produktais, o taip pat turi integruotą programinės įrangos paketą, padedantį dar efektyviau eksploatuoti saugyklą. Pavyzdžiui, „IBM System Storage Easy Tier“ programinė įranga gali padidinti saugyklos našumą iki 200 proc.

„Naujosios saugyklos suprojektuotos taip, kad pajėgtų efektyviai apdoroti didelius informacijos srautus, su kuriais susiduria šiuolaikinės organizacijos, o taip pat sumažintų informacijos saugojimo kaštus“, - teigia „IBM Lietuva“ sisteminių produktų pardavimo vadovas Jonas Juodviršis, - „Šiose sistemose pritaikyti IBM tyrimų pasiekimai leis supaprastinti vadybos ir administravimo procesus bet kuriai įmonei, o ypatingai naudingi bus mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjams ar finansų institucijoms, kurioms kasdienėje veikloje tenka apdoroti ypatingai daug duomenų“.

Pasak IBM ekspertų, apklausos rodo, kad duomenų saugyklų talpumo ir našumo poreikis nuolatos auga, o 2013 metais pasieks net 43 proc. lyginant su 2008.  Jau dabar įmonės kasdien susiduria su milžiniškais duomenų kiekiais, o dinamiška verslo aplinka vis labiau spaudžia organizacijas vadybos sprendimus priimti remiantis patikima, tikslia ir išsamia informacija.

Be „IBM Storwize V7000” ir „IBM System Storage DS8800“ saugyklų IBM taip pat pristatė atnaujintą „SAN volume controller“ bei naują „IBM System Director Storage Control“ ir „IBM Tivoli Storage Productivity Center v 4.2” programinę įrangą.Daugiau informacijos apie IBM – www.ibm.com ir www.ibm.com/lt/.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: