IBM seminaro tema tapo sumanesnė planeta  (0)

Šį ketvirtadienį bendrovė „IBM Lietuva“ kviečia IT specialistus į nemokamą seminarą „Sukurkime sumanesnę planetą su IBM“. Seminaro metu IBM ir partnerių atstovai dalyvius supažindins su tarnybinių stočių pritaikymo įmonių sistemoms niuansais, patars, kaip efektyviausiai valdyti savo duomenų saugyklas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Taip pat apžvelgs būtiniausius programinės įrangos rinkinius, skirtus smulkiam ir vidutiniam verslui. „Sumanesnis mūsų planetos išteklių ir miestų valdymas pasitelkiant naujausias informacines technologijas leidžia paversti mūsų planetą švaresne, saugesne, patogesne vieta gyventi, o informacinės sistemos tampa efektyvios organizacijų veiklos pagrindu. Tai lemia įmonių lankstumą, gebėjimą spręsti kylančias problemas ir priimti racionalius vadybos sprendimus“, - teigia „IBM Lietuva“ vadovas Irmantas Kandratavičius, - „Šis seminaras yra puiki galimybė susipažinti su konkrečiais įrankiais sumanesnės planetos kūrimui – nuolat tobulinama IBM technine ir programine įranga bei jos galimybėmis“.

Renginio dienotvarkėje – tiek naujausių IBM tyrimų instituto įžvalgų aptarimas, tiek naujos kartos IBM serverių ir IBM „Storewize V7000“ saugyklos pristatymas. Taip pat IBM grupinio darbo sprendimų apžvalga ir serverių su „Intel Xeon“ procesoriais pristatymas. Svečias iš Čekijos „VMware“ atstovas Baltijos šalyse Jan Kvinta supažindins IT specialistus su naujausiomis duomenų centrų virtualizacijos galimybėmis.

Seminaro metu pranešimus taip pat skaitys IBM programinės įrangos pardavimų vadovė Gabrielė Kemeklytė, „IBM Lietuva“ sisteminių produktų pardavimo vadovas Jonas Juodviršis, „Sekasoft“ techninės ir sisteminės įrangos vadovas Darius Janušauskas bei „Intel“ atstovas Baltijos šalyse Ramūnas Domarkas.

Seminaras „Sukurkime sumanesnę planetą su IBM“ vyks lapkričio 18 d. „Crown Plaza Vilnius“ konferencijų centre, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilniuje. Dalyvių registracija ir daugiau informacijos adresu www.go-tech.lt.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: