„GlaxoSmithKline“ kurs neinjekcines pleistro tipo vakcinas  (0)

Tarptautinė farmacijos kompanija „GlaxoSmithKline“ (GSK) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su kompanija „Intercell“ dėl neinjekcinių pleistro tipo vakcinų sukūrimo ir teikimo į rinką. Susitarta dėl šiuo metu kuriamos vakcinos nuo keliautojų diarėjos (viduriavimo) ir vakcinos nuo pandeminio gripo.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Taip pat susitarta dėl kitų tokio paties tipo vakcinų kūrimo ateityje bei galimybės panaudoti pleistro technologiją kitoms GSK jau turimoms vakcinoms. Į šį projektą GSK investuos 117,6 milijonų eurų (406 mln. litų). „Ši nauja technologija suteikia realią galimybę ateityje pakeisti vakcinų skyrimo būdą. GSK turi didelį vakcinų portfelį ir mes tikime, kad neinjekcinis skiepijimas galėtų supaprastinti vakcinavimą bei užtikrinti geresnį skiepijimo režimo laikymąsi. Ši sutartis rodo, kad vykdydami savo mokslinių tyrimų ir plėtros programą, ieškome ne tik naujų vakcinų, bet ir alternatyvių jų skyrimo būdų “, – teigė „GSK Biologicals“ prezidentas Jean Stephenne.

Kompanijos GSK ir „Intercell“, pasirašydamos sutartį, suformavo strateginį susivienijimą, kuris skirtas pagreitinti neinjekcinių pleistro tipo vakcinų kūrimą ir realizavimą rinkoje. Sutartyje numatytas ir abiejų kompanijų bendradarbiavimas toliau kuriant ir bendrai tiekiant į rinką pažangias skiepijimo nuo pandeminio gripo priemones. „Ši nauja partnerystė suvienija „Intercell“ pažangią neinjekcinės vakcinacijos programą ir technologijas su pirmaujančio vakcinų gamintojo galimybėmis, kuriant ir realizuojant rinkoje vakcinas. Be to, mes galime laikytis užsibrėžtos strategijos – būdami savarankiška kompanija, kurti vertę akcininkams ir tuo pačiu toliau tobulinti vieną iš pažangiausių farmacijos produktų grupę“, – teigia „Intercell“ generalinis direktorius Gerd Zettlmeissl.

Pleistro technologija suteikia galimybę pasiūlyti naują vakcinos skyrimo būdą, kuris supaprastina skiepijimą, pagreitina veikimą, todėl vakcina gali būti naudojama mažesnėmis dozėmis arba gali sumažėti skiriamų vakcinos dozių skaičius. Vakcina nuo keliautojų diarėjos (viduriavimo) skiriama per naujovišką vakcinavimo pleistrą. Jeigu ji bus užregistruota, tai bus pirmoji pleistrinė vakcina ir pirmoji vakcina, apsauganti nuo keliautojų diarėjos.

„GlaxoSmithKline“ yra viena pirmaujančių pasaulyje farmacijos ir sveikatos priežiūros kompanijų, kuri siekia pagerinti žmonių gyvenimo kokybę ir dirba tam, kad žmonės jaustųsi geriau, gyventų ilgiau ir nuveiktų daugiau. Nuo 1993 m. Lietuvoje veikia „GlaxoSmithKline“ padalinys, kuris teikia informaciją apie GSK produktus, rūpinasi naujų produktų registravimu ir įdiegimu į medicinos praktiką šalyje. Daugiau informacijos rasite: www.gsk.lt, www.gsk.com.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: