Nepopuliarioms specialybėms reklamuoti – 600 tūkst. litų  (0)

Švietimo ir mokslo ministerija inicijuoja mažiausiai populiarių žemės ūkio ir veterinarijos, fizinių ir technologijos mokslų studijų programų populiarinimą. Šios misijos imsis 27 aukštosios mokyklos, kurių pateiktiems projektams Švietimo ir mokslo ministerija skyrė finansavimą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ministro Gintaro Steponavičiaus įsakymu 10 universitetų ir 17 kolegijų paskirstyta 600 tūkst. litų, šios lėšos bus panaudotos informacinėms kampanijoms apie valstybei svarbias ir darbo rinkai reikalingas studijas.

„Skirstant lėšas prioritetas buvo teikiamas tiems projektams, kurie sudaro galimybę iš arti susipažinti su studijomis ir būsimu darbu. Informacinių kampanijų metu moksleiviai lankysis universitetuose ir kolegijose, galės stebėti paskaitas ir atlikti praktinius darbus laboratorijose, taip pat bus rengiamos išvykos į potencialių darbdavių įmones, – sako švietimo ir mokslo viceministrė Nerija Putinaitė. – Abiturientai tiesiogiai susipažins su darbo rinkoje paklausiomis ir perspektyvios specialybėmis, kurios iš pirmo žvilgsnio jiems gali pasirodyti nelabai patrauklios. Drauge su aukštosiomis mokyklomis ir darbdaviais siekiame įtvirtinti požiūrį, kad technologinės specialybės yra prestižinės.“

Pasak viceministrės, su kaupu pasiteisino praėjusiais metais inicijuota technologinių specialybių populiarinimo kampanija. Šiemet kolegijose jau per pirmąjį priėmimo etapą buvo užimtos visos valstybės finansuojamos vietos technologijos mokslų studijų programose, gerokai išaugo konkursinis stojamasis balas.

Tiesa, pernai metais ministerija parėmė labai plačias specialybių viešinimo veiklas, šį sykį, mūsų duomenimis, buvo atmestos paraiškos, kurios numatė studijų programų populiarinimą naudojant vaizdo medžiagą, visapusišką internetinę rinkodarą. Belieka tikėtis, jog toks sprendimas pasiteisins.

Aut. teisės: bernardinai.lt
bernardinai.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)