BMW 4-mečiui berniukui padėjo sukurti neregėtą sportinį bolidą  (9)

Kas sakė, kad automobilių gamintojai neįsiklauso į vartotojų pageidavimus? "Jalopnik.com" skaitytojas paprašė pagalbos kuriant koncepcinį automobilį pagal technines specifikacijas, kurias pasiūlė jo keturmetis sūnėnas Ilajus (Eli). BMW atsiliepė štai tokiu monstru, kokį pamatyti savo akimis ar pavairuoti, ko gero, paslapčia svajotų ne vienas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai – specialiai pagal Ilajaus pageidautas technines charakteristikas sukurtas BMW konceptas su 42 ratais, kuriuos suka 19 Porsche variklių – kiekvienas iš jų generuoja po 459 "arklio galių" (319 kW).

Toks monstras būtų vairuojamas trimis sukiojamų ratų ašimis – pasukus vairą, visų ašių ratai pasisuktų vienu metu. O jei trys ašys – tai ir trys vairai. Savaime suprantama, taipogi ir trys vairuotojo vietos. Laimei (ar nelaimei), visi vairai suktųsi sinchroniškai, tad valdytų stipriausias. Bet kaip automobilis elgtųsi kelyje iki to momento, kol kiti du vairuotojai pripažins trečiojo pranašumą?... :)

Fantastiniame automobilyje įrengtas ir didžiulė bagažinė su oro ventiliatoriais. Už vairuotojo vietos įrengtame salone žaidimams erdvės, oro ir... žaislų, savaime suprantama, lyg ir neturėtų trūkti.

Ilajaus dėdė panūdo į fantastinio automobilio projekto įkišti savo trigrašį ir, be tam tikrų monstro variklių aušinimo modifikacijų ir pavarų dėžės specifikacijų (visi varikliai būtų sujungti su viena greičių dėže), pasiūlė nežemišką koncepcinį BMW modelį pavadinti 4219ELI.

Jei BMW nepradės serijinės šio modelio gamybos, pasaulyje, ko gero, atsiras nemažai nusivylusiųjų :)
Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(25)
(1)
(0)

Komentarai (9)