Turtuolis, kuris norėjo palaidoti savo „Bentley“ – tikroji priežastis nustebins  (2)

Turtingas verslininkas iš Brazilijos 2013 metais sukėlė didžiulę neigiamų reakcijų bangą, kai savo „Facebook“ puslapyje paskelbė, jog planuoja užkasti savo prabangų automobilį „Bentley Continental Flying Spur“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

62-ejų Chiquinho Scarpa teigė, kad jis ketina palaidoti savo 367 220 eurų kainuojantį automobilį, kad galėtų juo važinėtis pomirtiniame gyvenime.

Jis sakė, kad įkvėpimo pasisėmė iš Egipto faraonų, kurie laidodavo mėgstamiausius daiktus, kad galėtų jais džiaugtis pomirtiniame gyvenime.

Savo „Facebook“ paskyroje vyras netgi įkėlė nuotrauką, kurioje matyti, kaip jis neva kasa duobę savo automobiliui jam priklausančioje žemėje, šalia vilos San Paule.

Šie pareiškimai bei nuotraukos „Facebook“ sukėlė milžinišką ažiotažą. Žinoma, dauguma nuomonių buvo neigiamos, o ekscentriškasis C.Scarpa buvo vadinamas pamišusiu žmogumi, kuris nori pasielgti absurdiškai, užuot prabangųjį automobilį paaukojęs labdarai.

Tačiau vėliau viskas pakrypo kiek netikėta linkme. C.Scarpa feisbuke išplatino nuotrauką, reklamuojančią Brazilijoje minimą nacionalinę organų donorystės savaitę.

Virš nuotraukos buvo užrašas: „Absurdiška laidoti kai ką daug vertingesnio nei „Bentley“: jūsų organus.“ Žemiau buvo prierašas: „Aš esu organų donoras. O jūs?“.

Paaiškėjo, kad visa tai tebuvo viešųjų ryšių akcija, skirta reklamuoti organų donorystę. Jeigu šiuo metu vis dar galvojate, kas nutiko „Bentley“, nuotraukos aprašymas atsako į visus klausimus:

„Aš nepalaidojau savo automobilio, tačiau visi pamanė, kad tai yra absurdiška, kai aš apie tai pranešiau. Absurdiška yra laidoti savo kūnus, kurie gali išgelbėti gyvybes. Nieko nėra vertingiau. Būkite donorai, praneškite apie tai savo šeimoms.“

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(92)
(9)
(83)

Komentarai (2)