„Forbes“ paskelbė turtingiausius amerikiečius ir tuo pačiu, kiek turto iš tikro turi Donaldas Trumpas  (29)

Nors turtingiausi amerikiečiai toliau turtėja, prezidento Donaldo Trumpo turto vertė per metus sumažėjo 600 mln. JAV dolerių iki 3,1 mlrd. JAV dolerių, parodė žurnalo „Forbes“ antradienį paskelbtas 400 milijardierių sąrašas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Sąrašo viršūnėje 24 metus iš eilės puikuojasi Billas Gatesas, vienas iš „Microsoft“ steigėjų, kurio turto grynoji vertė siekia 89 mlrd. JAV dolerių.

Antroje vietoje yra „Amazon“ steigėjas Jeffas Bezosas (Džefas Bezosas), kurio turto grynoji vertė sudaro 81,5 mlrd. JAV dolerių.

Tačiau D. Trumpas – pirmasis JAV prezidentas, į valdžią atėjęs vien iš privačiojo sektoriaus – šių metų sąraše užima 248 vietą, kurią pasidalijo su 27 metų amžiaus Evanu Spiegeliu, „Snap“ generaliniu direktoriumi ir vienu iš šios įmonės steigėjų, kuris yra jauniausias į sąrašą patekęs asmuo.

Kaip paaiškino „Forbes“, D. Trumpo turto vertė sumažėjo dėl silpstančios Niujorko mažmeninei prekybai ir biurams skirto nekilnojamojo turto rinkos. Taip pat buvo gauta nauja informacija apie jo turtą. 2016 metais Manhatano magnatas milijardierių sąraše užėmė 156 vietą.

Pasak „Forbes“, bendra į 36-ąjį kasmet sudaromą 400 turtingiausių amerikiečių sąrašą patekusių turtuolių turto grynoji vertė sudaro rekordinius 2,7 trln. JAV dolerių ir yra 0,3 trln. JAV dolerių didesnė negu 2016 metais.

Šių metų sąraše yra 22 naujokai, įskaitant Reedą Hastingsą (Rydą Heistingsą), „Netflix“ vadovą ir vieną iš steigėjų. Palyginti su 2016 metais, iš sąrašo iškrito 26 asmenys, įskaitant JAV prekybos sekretorių Wilburą Rossą (Vilburą Rosą).

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Diena.lt
Diena.lt
(8)
(1)
(7)

Komentarai (29)