Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
pozitronas 2013-10-05 01:43
CNS modeliuoja paveikslą priklausomai nuo mūsų patyrimo, pažinimo, ir kitokio supratimo kiekio. Vienas mato pasaulį kur viskas pilka ir niuru, o kitas kur viskas spalvinga ir draugiška. Tą patį daiktą žmonės mato skirtingai priklausomai nuo potyrio su juo. Pasaulis yra daugiau subjektyvus nei objektyvus dalykas arba tiksliau jis reliatyvus, priklausomas nuo stebėtojo. O noras suvienodinti pasaulį ir teiginys, kad yra tik vienas teisingas realybės suvokimas yra ne kas kita, o tiesiog noras kad kiti matytu tavo akimis.
Norint priartėti prie, kažkiek objektyvesnio pasaulio, supratimo reikia gyventi nuolatos pažinimo gyvenime, kur nuolatos ir pastoviai peržvelgtum įvairių individų, skirtingus pasaulio suvokimus, jų gyvenimo filosofijas, ir tik tuomet bandyti statyti paveikslą kas yra kas. O tada gal kažkas kitas, panagrinėjas tavo filosofija prieis prie savų išvadų.
rwc 2013-10-05 01:46
? Bet va, atsiranda idiotų, kurie neatskiria ir prisiskaitę šiurpių istorijų, prisapnavę, rimtu veidu aiškina apie ateivių pagrobimus.
rwc 2013-10-05 02:22
Šiaip jau 2000 BCE kiniečiai naudojo vandens mikroskopus. O klasikinį "europietišką" sukonstravo turbūt Bacon'as, sudėtinį - šoumenai Jansenai, Galileo Galilėjus, Huygensas... Žodžiu - nieko bendro su Vatikanu.
van Leeuwenhoek'as tik patobulino, ir nors jis vadinamas "mikrobiologijos tėvu" (nes jo darbai pritraukė daug dėmesio), bet ir mikrobiologijos srityje prieš jį buvo Robert Hooke, kuris sugalvojo žodį "ląstelė". Vėlgi, nieko bendro su Vatikanu.
Indzius 2013-10-05 02:24
seip cia autoriaus nereikia kaltint nes jis tik aiskiai isvertes kazkokio autoriaus ar straipsni ar tiesiog kurini.. viskas gal ir ten butu teisinga, juk smegenys dar labai mazai istyrtas dievo kurinys (placiaja prasme) ir dar atrandami nauji mechanizmai kaip jos veikia, daznas turbut sapnaves labai tikroviska sapna, o as turiu pavizdi kai du zmones sapnavo ta pati ir abu negalejo patiket kad tuo pat metu tam paciam sapne dalyvavo, bet cia tokios teorijos su isejimais ar siulu sidabriniu, cia is tokiu vienetiniu istoriju gal ir isrutuliotos, ir po to tikinama kad visi ten gali viska atirti.. seip del tu kaip vadina kitu dimensiju pasaulio, cia visi tie zodziai, tarp kitko tik zodziai, gal ir yra kodel ne, bet tikrai dar jo mazai kas palietes.. cia vienas pavizdys as dabar vardo nepasakysiu bet rode ir per tv, rusijoj buvo akla moteriske pas ja ateidavo ivairus zmones patarimu ir ji viska apie juos pasakydavo, tai tikra yra ir kitu dalyku yra labai daug ir tetikinciu gal savim bet norinciu pinigu, bet buta ir tokiu kurie gal ir turi dovana kazkokia, bet nei vienas toksai zmogus nejo ir nesireklamavo. Tai visu pirma tai vyksta aisku smegenyse o jei kas lietuvoj tai sugeba samoningai tai siulau paimt kokius kauliukus isrident pries kelione ir neziuret kas iskrito, jei isejus is kuno pasakysit kokie skaiciai iskrito tai rasykit i pm reiks kenoloto skaicius susirasyt
Indzius 2013-10-05 02:27
seip as labai atsiprasau del klaidu ir skirybos zenklu
pozitronas 2013-10-05 02:31
Taip sutinku ir pritariu. Mūsų 5, o gal 6 pojūčiai skirti apsaugoti mus nuo staigios mirties, bet pasaulyje yra žymiai daugiau veiksnių kurių tesiogiai męs nejaučiame, be to mes gyvename greičiausiai 10 dimensijų erdvėje, kur galime saveikauti tik su 4 iš jų, vadinasi esam labai riboti per savo pojučius. Mokslas kolkas yra dar kūdikio stadijos, tik bando suprasti kur jis randasi. Ir drąsiai teigiu kad męs dar žymiai daugiau nežinom nei žinom.
MrT 2013-10-05 03:20
P.S.S Jei jau kalbat apie energijas, tai naudokit kitą terminą, nebent sielą yra potencinė, kinetinė ar šiluminė energija. Energija fizikos kontekste yra visai kas kitą negu daugelis "išpruselių" įsivaizduoja, todėl geriau atsiriboti nuo šio termino vartojimo.
Jomajo 2013-10-05 06:48
daug kartu esu atsiskyres , pakiles vel sugryzes i kuna, nukeliaves daug kur ir ant zirgu! ir turiu rakta i sias keliones- litras vodkes! kas pasakys kai tai ne astralines keliones?
sielinas 2013-10-05 08:09
Proto bokštai. Iš kur žinai jei nejauti ir niekaip tai dar nebuvo patikrinta... Apart keletos degradavusių narkomanų, pasiklydusių Kastralinėse kelionėse tvirtinimų...
Kas per naivumas žmonių...
Anzuolas 2013-10-05 09:47
Aš tam Shanti ir kitiems kastraliniams "keliautojams" patarčiau teleportuotis iš forumo (šių diskusijų), nes jau tiek nusišlebizavojo, kad jau net sarmata skaityti. Pats kažkada tikėjau tokiomis nesąmonėmis, bet visas supratimas, jog tai tėra proto žaismas atėjo labiau į tai įsigilinus ir pabandžius. Tokie, kaip Shanti, matomai tėra tik apie kastralus tik skaitę, prisižiūrėję filmukų bei pavykę pasiekti "vibracijas". Tai tiek.
valdze 2013-10-05 10:23
Tai tu neatsiprašinėk, berašti, o eik 5 - 6 klasės lietuvių kalbos vadovėlį pavartyk. Čia kaip automobilį vairuoti - "Atsiprašau, kad nemoku vairuoti, bet manęs pilnos gatvės"
deadmau5 2013-10-05 10:27
pozitronas:
Gal galetum placiau pakomentuoti apie neloginius pasaulio principus?
kionig 2013-10-05 11:13
, tikrai nepaskutinės stadijos, neužsiimk būrimų iš kavos tirščių Turim neblogą opoziją, kuri čia puikiai maudo visus astralinius mėgėjus.
Kirtiklis 2013-10-05 12:11
Gal nick sumaišei? Nes jokia knyga apie kažkokius Dievus nesivadovauju, tik pabrėžiau, ir galiu pagrįsti kodėl Mokslas vs Religija beveik nesuderinami dalykai (buvo ir išimčių) pvz: inkvizicija už bet ką kas nesusiję su religija, kur užsitraukė nemalonę mokslininkai pvz Galilėjus ir kiti.
Kirtiklis 2013-10-05 12:21
Galime pavadinti tai švietimu, kaip ir trečiojo pasaulio šalyse vykdoma švietimo veikla, nes tik taip galima sustiprinti ir pakelti tas šalis iš skurdo, tai nieko čia blogo, galėtų ir kitos šalys ar organizacijos taip stengtis, bet tik siunčia ginklus ir kursto konfliktus....
Be to be Bažnyčia - atliko knygų spausdinimo, platinimo funkcija kaip ir švietimo nes tik jie turėjo išteklių ir noro tam daryti. Bet viskas iš esmės keitėsi 18-19 a prieš ir po pramonės revoliucijos, (kaip ir įtakos turėjo anksčiau spausdinimo įrangos atsiradimas) kur sumenko Bažnyčios įtaka.
Ir
sielinas 2013-10-05 12:57
Tai, kad mokslas atsirado dėl religijos įtakos, nereiškia, kad religija su mokslu turi ką nors bendro. Bendra yra tik tiek, kad žmonės užsiėmę viena veikla užsiiminėjo ir kita, daugiau nieko bendro tarp mokslo ir religijos nėra ir nebus. Tarp religijos ir mokslo netgi jokių diskusijų negali būti, nebent apie cepelinų receptus.
Dar be to reiktų patyrinėti kodėl tam tikri žmonės tarnavę bažnyčiai užsiiminėjo ir moksline veikla. Gal bažnyčia buvo tik priedanga, siekiant išvengti amoralios bažnyčios politikos, kai laužas grėsė už erezijas.
Kelkite klausimus mielieji, o ne aklai tikėkite. Lengvatikių ir taip netrūksta.
blizzard 2013-10-05 13:05
Taip pat bažnyčia turėjo neribotą prieinamumą prie senų rankraščių ir knygų, kurių tuo metu trūko..
Vienuoliai buvo vienintelei kurie užseimė perrašymu ir turėjo dideles bibliotekas..
Kirtiklis 2013-10-05 14:00
Pamiršau pridėti tą ką tu papildei, kaip ir prieš tai rašiau kad Religija vs Mokslas.
Aidas 2013-10-05 14:17
Čia tiems, kurie netiki.
Žiūrėkite.
http://www.youtube.com/watch?v=HBNcNgTeY5k
sielinas 2013-10-05 15:03
O cia times kas netiki kosminiu kiskiu http://www.siauliusauliai.lt/kosminis_kiskis.swf
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Gabrielius E. Klimenka. Pamąstymai apie astralines keliones