Tai bene pirmasis TV priedėlis su „Android 8.0“, „veikia tikrai greitai ir sklandžiai“, tačiau kai ką gamintojas visgi pamelavo. Išsamiausios ir įdomiausios „Mecool KM8“ TV priedėlio apžvalgos (Apžvalgos, Video) ()
„Mecool KM8“ yra labai įdomus TV priedėlis ir gamintojo teigimu, jis yra „Google“ sertifikuotas ir ko gero pirmasis pasaulyje 4K TV priedėlis su „Android 8.0“. Bet ar šie skambūs žodžiai yra ko nors verti? Ar jis gali varžytis su tokiais gigantais kaip „Nvidia Shield“ ar „Xiaomi Mi Box“? Apžvalgininkų nuomonės išsiskiria, bet atsakymas yra gana akivaizdus - šis priedėlis skirtas tikrai ne visiems.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Trumpai
Skubantiems iš karto pasakysime, kad dalies apžvalgininkų nuomone, „Mecool KM8“ nusileidžia „Xiaomi Mi Box“ priedėliui pagal kainos/kokybės santykį, tačiau turi kai kurių privalumų, kurių neturi net ir „Xiaomi Mi Box“. Tad reikia rinktis asmeniškai pagal poreikį.
Plačiau apie „Xiaomi Mi Box“ skaitykite išsamiame straipsnyje su apžvalgomis ir atsiliepimais
Kaina
„Mecool KM8“
- „Mecool KM8“ TV priedėlis internetinėje parduotuvėje Gearbest.com kainuoja 52,23 eurus. Pristatymas nemokamas.
- Šiuo metu šį tarptautinės versijos „Xiaomi Mi Box“ TV priedėlį per ebay platformą iš internetinės parduotuvės TomTop galite įsigyti už 56,06 eurus. Pristatymas į Lietuvą nieko nekainuos.
„Xiaomi Mi Box“
- Iš internetinės parduotuvės Gearbest.com „Xiaomi Mi Box“ galima įsigyti už 56 eurus. Pristatymas taip pat nieko nekainuos.
- Lietuvoje „Xiaomi Mi Box“ TV priedėlio kaina yra apie 74 eurus.
- Perkant „Xiaomi Mi Box“ iš Kinijos sutaupote iki 20 eurų.
Ką apie „Mecool KM8“ TV priedėlį sako apžvalgininkai?
Chigz Tech Reviews. „Aš kiek anksčiau testavau Google sertifikuotus TV priedėlius, tokius kaip, Xiaomi Mi Box bei Nvidia Shield ir galiu pasakyti, kad Mecool KM8 nėra sertifikuotas Google. Kodėl taip sakau? Pirmas dalykas – gana lėtas šio priedėlio įsijungimas. Kol pilnai viską įkėlė, užtruko apie 36 sekundes. Antras dalykas, neveikia Netflix. Na, veikia, bet reikės ilgai ieškoti tinkamos Netflix programėlės versijos ir rodys tik 480p raiška, nors dauguma tikimės, kad bus HD. Dar keletas minusų: nėra 5 GHz, palaiko tik 2,4 Ghz WiFi ryšį, taip pat mažokai RAM ir vidinės atminties. Tačiau yra ir labai gerų dalykų: pats priedėlis veikia greitai ir sklandžiai, Android TV operacinė sistema, žaidimai veikia puikiai, 4K raiška ir vaizdo įrašai rodomi puikiai tiek iš USB atmintinės, tiek ir iš Youtube. Taip pat yra Bluetooth, valdymas balsu, palaiko Chromecast ir HDR10. Tad apibendrinus, kaip už tokią kainą, tai yra gan geras TV priedėlis. Žinoma, jei jums nereikia Netflix. “
Apžvalgos turinys:
- Techiniai parametrai 0:38
- Pakuotės turinys 1:06
- Rankoje laikomas „Mecool KM8“ TV priedėlis, jo išvaizda, jungtys ir mygtukai 1:34
- „Mecool KM8“ dydžio palyginimas su „Xiaomi Mi Box“ ir „Nvidia Shield“ TV priedėliais 2:13
- Kaip atrodo pagrindinis meniu langas, prijungus „Mecool KM8“ prie televizoriaus 2:41
- Nustatymai ir jų valdymas 3:25
- „Chromecast“ testavimas 3:40
- Netflix testavimas 4:07
- Tai iš tiesų nėra „Google“ sertifikuotas TV priedėlis 4:50
- „Kodi“ multimedijos grotuvas ir 4K vaizdo įrašų leidimas iš USB atmintuko 5:20
- „Youtube“ vaizdo įrašų kokybė 6:00
- Žaidimų testavimas 6:30
- DRM informacija 7:36
- „WiFi“ testavimas 7:44
- „Benchmarks“ testų rezultatai ir „Mecool KM8“ palyginimas su kitais TV priedėliais 7:54
- Galutinis verdiktas 8:20
Triple M. „Man patiko šis TV priedėlis, jis turi daug gerų dalykų. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos pakeisčiau. Pirmiausiai, norėčiau, kad šis TV priedėlis turėtų daugiau RAM‘ų, geriau vietoj 2 GB RAM turėtų 3 GB RAM. Taip pat gerai būtų ir daugiau vidinės atmintis, pavyzdžiui, 32 GB ar 64 GB ROM. Tą patį galiu pasakyti ir apie procesorių – geriau, kad šiame TV priedėlyje būtų Amlogic 912. Ir dar vienas minusas, kad šis TV priedėlis palaiko tik 2,4 GHz WiFi ryšį, tad jūs būsite apriboti. Teks rinktis 2,4 GHz WiFi ryšį arba jungti interneto laidą, kadangi Mecool KM8 nepalaiko 5 GHz. Pati operacinė sistema ir visas valdymas veikia puikiai, valdymas balsu taip pat veikia be priekaištų. Bendrai, atrodo, kad viskas veikia gerai.“
Apžvalgos turinys:
- Pagrindinės „Mecool KM8“ savybės 0:05
- Techninės specifikacijos 0:48
- Išpakavimas ir pakuotės turinys 1:18
- Rankoje laikomas TV priedėlis, jo jungtys ir mygtukai 1:57
- Pagrindinio TV priedėlio meniu langas 2:25
- Nustatymai 2:52
- Šis TV priedėlis turi išjungimo ir perkrovimo funkcijas 3:22
- Valdymo balsu testavimas ir 4K vaizdo įrašai iš „Youtube“ 3:45
- 4K vaizdo įrašai iš atminties kortelės 4:08
- Tęsiamas valdymo balsu testavimas 4:34
- „Benchmarks“ testų rezultatai ir jų palyginimas su „Xiaomi Mi Box“ ir „Nvidia Shield“ TV priedėliais 5:20
- Žaidimų testavimas 5:44
- Galutinis verdiktas 6:05
MXQ PROJECT. „Iš pradžių aš nežinojau ko tikėtis iš šio TV priedėlio, juolab, kad tokių biudžetinių įrenginių rinkoje yra gausybė. Tačiau jį išbandęs nenusivyliau. Viskas veikia sklandžiai ir be sutrikimų, puiki vaizdo kokybė, žaidimai veikia gerai, pakankamai geras procesorius. Sakyčiau, kad kaip už tokią kainą, tai gana galingas įrenginys.“
Apžvalgos turinys:
- Pakuotė, jos turinys ir techninės specifikacijos 0:20
- Pagrindinio meniu langas 0:58
- Nustatymai 1:40
- DRM informacija 2:23
- Youtube vaizdo įrašų kokybė 2:58
- „Benchmarks“ rezultatai 3:50
- Žaidimų testavimas 4:23
- Galutinis verdiktas 5:15
Lon.TV. „Šis TV priedėlis turi gana įprastą procesorių, kaip ir daugelis rinkoje esančių biudžetinių TV priedėlių, tad kažkokio nuostabaus veikimo nesitikėkite. Situaciją gal kiek pagerina tik tai, kad šis TV priedėlis darbuojasi su Android 8.0 operacine sistema. Gerai, kad jis palaiko Bluetooth ryšį, bet blogai, kad tėra 2,4 GHz WiFi ryšis ir nėra 5 GHz. Situaciją gelbsti Ethernet jungtis, bet vėl bėda – maksimalus greitis bus tik 100 Mbit‘ų. Tad jei norėsite internetu žiūrėti Blu-Ray ar MKV formato vaizdo įrašus, greičiausiai kokybiškai to daryti nepavyks. Kiti trūkumai: neveikia Netflix, negalime žiūrėti DRM apsaugoto turinio, kadangi tai iš tiesų nėra „Google“ sertifikuotas TV priedėlis. Kodi veikia kokybiškai ir žiūrėti Blu-Ray bei MKV formato vaizdo įrašus nekyla problemų, bet yra liūdna žinia kino mėgėjams. Negalima vaizdo perjunti į 24 kadrų per sekundę režimą, o būtent tokio reikia, norint žiūrėti kino filmus taip, tarsi būtume kino salėje. Taip pat nepalaiko DTS HD, o tik DD+ garso sistemą ir tai yra gana keista, nes dauguma kitų TV pridėlių ją palaiko ir net kai kurie kiti Mecool TV priedėliai ją turi. Valdymas balsu taip pat veikia ne itin kokybiškai ir ne visada sureaguoja į tai kas yra sakoma. Tiesą sakant, jis tikrai nėra vertas 60 dolerių. Pagal jo kokybę ir tai ką jis gali, jo kaina turėtų būti ne didesnė nei 30 dolerių. Geras dalykas jame yra tik tai, kad jis turi Ethernet jungtį, kurios trūksta Xiaomi Mi Box TV priedėlyje, tačiau pastarasis yra iš tikrųjų „Google“ sertifikuotas TV priedėlis ir Mecool tikrai negali būti alternatyva kokybiškai veikiančiam Xiaomi Mi Box.“
Apžvalgos turinys:
- Įžanga 0:02
- TV priedėlio pagaminimo kokybė ir techniniai parametrai 0:43
- Jungtys ir mygtukai 1:30
- Pagrindinio meniu langas 2:30
- Netflix neveikia 2:50
- HBO Go veikia su šiuo TV priedėliu 4:15
- Negalime žiūrėti DRM apsaugoto turinio 4:42
- „Kodi“ multimedijos grotuvas veikia gerai, bet kino mėgėjai liks nusivylę 5:34
- Nepalaiko DTS HD, o tik DD+ 6:00
- Valdymas balsu veikia ne visada kokybiškai 6:51
- Galutinis verdiktas 7:26