Socialinis tinklas „Google+“ gali turėti per 10 mln. vartotojų  (6)

Naujasis socialinis tinklas „Google+“ gali būti vienas sparčiausiai augančių socialinių tinklų pasaulyje. Skaičiuojama, kad šiuo metu jis gali turėti per 10 mln. vartotojų.


Tinklalapio Ancestry.com atstovas Paulas Allenas teigia, kad prieš kelias savaites pristatytą „Google+“ šiuo metu naudoja apie 9,5 mln. vartotojų visame pasaulyje. Teigiama, kad per pusantros paros prie jo prisijungė net 2,2 mln. naujų vartotojų, taigi artimiausiu metu „Google+“ peržengs 10 mln. klientų ribą, rašo Mashable.com.

Įdomu tai, kad šis socialinis tinklas vis dar yra uždaras ir prie jo prisijungti galima tik gavus kvietimą iš kito nario. Nepaisant to, „Google+“ narių skaičius auga lyg ant mielių. Prognozuojama, kad jis gali tapti sparčiausiai augančiu socialiniu tinklu pasaulyje.

Tiesa, „Google“ neskelbia oficialios socialinio tinklo statistikos. P.Allenas jo narius skaičiuoja remdamasis „pavardžių metodu“. Jis atrinko tam tikrą skaičių „Google+“ narių ir palygino jų pavardžių skaičių su JAV gyventojų duomenų bazės informacija. Lygindamas pavardžių populiarumą „Google+“ ir JAV, jis gali apytiksliai nuspėti, kiek JAV gyventojų yra užsiregistravę socialiniame tinkle. Vėliau jis suskaičiavo, koks procentas „Google+“ narių yra iš JAV ir taip nustatė, kiek vartotojų iš viso turi šis socialinis tinklas.

„Google“ šios informacijos nekomentuoja, tačiau tokie skaičiai jai turėtų būti parankūs. Ironiška, bet milžinišką socialinio tinklo narių skaičiaus augimą patvirtina jo pagrindinio konkurento, „Facebook“ įkūrėjo Marko Zuckerbergo anketa „Google+“. Į „draugų ratus“ jį šiuo metu yra įtraukę per 134 tūkst. „Google+“ vartotojų, nors dar prieš savaitę tokių buvo „tik“ 34 tūkst.

Spartus „Google+“ vartotojų augimas jau buvo sukėlęs problemų: savaitgalį kompanija pripažino, jog dėl tarnybinių stočių perkrovos socialinio tinklo klientams buvo siunčiami nepageidaujami laiškai. Žmonėms apie 80 minučių buvo pakartotinai siunčiami pranešimai apie veiklą socialiniame tinkle – naujus kontaktus, komentarus, žinutes ir kt.

 

Aut. teisės: 15min.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (6)

Susijusios žymos: