„iPhone 5“ Kinijoje kainuoja 31 dolerį  (12)

Nors naujo „Apple“ išmaniojo telefono „iPhone 5“ pristatymo laukiama tik rugsėjį, Kinijoje jį jau galima įsigyti vos už 200 juanių, tai yra, 31 dolerį, praneša „CNet News“.

Naujoji penktoji „iPhone 5“ versija „išsprogdino" Kinijos falsifikatų rinką, sakoma pranešime. „iPhone 5“ apsimetinėjantis telefonas, pavadintas „HiPhone 5“, vienoje populiariausių šalyje internetinių parduotuvių „Taobao" pardavinėjamas vos už 200 juanių. Išoriškai jis panašus į „iPhone 4“, tačiau jo korpusas yra raudonos ir rožinės spalvos.

Tiesa, Šanchajaus elektronikos parduotuvėse jums gali pasiūlyti ir „tikroviškesnį" „iPhone 5“ modelį, tačiau jis kainuos 4 kartus brangiau, apie 120 JAV dolerių, sakoma pranešime. Apie šį modelį mes jau esame rašę.

Kinijos falsifikatų gamintojai netikrų „iPhone 5“ išvaizdą nusižiūrėjo iš neseniai internete pasirodžiusių neva tikrojo „iPhone 5“ telefono nuotraukų. Anksčiau internete pasirodžiusiuose „Apple“ nepatvirtintuose pranešimuose buvo sakoma, kad „iPhone 5“ bus pristatytas rugsėjo mėnesį, jame bus įdiegtas 2 branduolių procesorius A5, kuris dabar naudojamas „Apple“ planšetiniame kompiuteryje „iPad 2“. Naujos kartos „iPhone“ taip pat turės 8 megapikselių vaizdo kamerą, telefoną valdys naujoji „Apple“ mobilioji operacinė sistema „iOS 5“.

Skelbta, kad „iPhone 5“ išoriškai bus labai panašus į dabartinį modelį „iPhone 4“. Pasak „CNet News“, kiniškas „iPhone 5“ falsifikatas yra plonesnis už originalų „iPhone 4“, jo korpuse mažiau užapvalintų dalių. Gerokai mažesnis ir jo svoris.

Kaip į tai reaguoja pati „Apple“? Oficialiai niekaip - Kinijoje vistiek teisiškai nieko nenuveiksi. Vat jei kas nors sumąstytų tokius gaminius pardavinėti vakarų pasaulyje, nebajotinai bandymai baigtųsi teisme - kaip Samsung atveju, nors jie net ne kopijas, o savus modelius pardavinėja. Tačiau naujienos apie šiuos plagijatus neabejotinai erzina - štai kad ir Youtube filmukas apie „HiPhone 5“ galimybes ilgai neužsibuvo:

.

Aut. teisės: TV3
TV3

(0)
(0)
(0)

Komentarai (12)