Ar „Google“ vadovui nusibodo socialinis tinklas „Google+“?  (13)

Nejau „Google“ generaliniam direktoriui Larry Page’ui naujasis socialinis tinklas „Google+“ yra nuobodus? Toks įspūdis susidaro aplankius jo „Google+“ profilį. Paskutinį viešą įrašą jis paskelbė daugiau nei prieš mėnesį, rugpjūčio 15 dieną.


Gali būti, kad L. Page’as tiesiog neskelbia įrašų viešai, o savo mintimis dalijasi tik draugų rate. Arba jis tiesiog yra pernelyg užimtas, kad leistų laiką socialiniuose tinkluose, rašo Networkworld.com. Tačiau tai būtų keista, mat „Google+“ jį seka beveik 305 tūkst. žmonių – nebloga auditorija pasidalinti naujienomis ar pareikšti asmeninę nuomonę viešai. Be to, anksčiau jis buvo gerokai aktyvesnis ir naujų įrašų paskelbdavo kas kelias dienas. Taigi galbūt jam „Google+“ tiesiog nusibodo.

Kitas „Google“ įkūrėjas ir vienas iš vadovų Sergey Brinas taip pat nėra itin aktyvus „Google+“ narys – daugiau nei 210 tūkst. gerbėjų turintis vyras paskutinį viešą įrašą parašė rugpjūčio 29 dieną. Pasiteiravus, kur dingo L. Page’as, „Google“ viešųjų ryšių komanda pateikė tokį komentarą: „Mes nekomentuojame atskirų profilių veiklos, tačiau svarbu turėti omenyje, kad dalintis savo veikla galima privačiai, „draugų ratuose“. Kaip jau buvo skelbta, mes pastebėjome, kad žmonės du-tris kartus dažniau dalijasi turiniu su vienu iš „draugų ratų“ nei skelbia ką nors viešai.“

Aut. teisės: 15min.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (13)