Lietuviškas žaidimas „Bear Care“ parodoje „MWC 2012“ išrinktas geriausia metų programėle (Video)  (2)

Išplėstinės realybės žaidimas „Bear Care“, suprogramuotas ir pirmą kartą pristatytas lapkričio mėnesį Lietuvoje vykusiame renginyje „AppCamp“, laimėjo geriausios metų programėlės titulą Barselonoje, „Mobile World Congress“ metu surengtuose „Mobile Premier Awards 2012“ apdovanojimuose.

„Bear Care“ sukūrė komanda pavadinimu „Tag of Joy“. „Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų sukurta lietuviška programėlė išrinkta geriausia pasaulyje, – sakė vienas iš programėlės kūrėjų Žilvinas Ledas. – Manome, kad „Bear Care“ net nebūtų buvę, jei lapkritį nebūtume pamatę „Omnitel“ kvietimo dalyvauti „AppCamp“ ir nebūtume šiame renginyje sulaukę paskatinimo žengti tolyn. Tai mus įkvepia dirbti ir stengtis, kad „Bear Care“ greitai atsirastų programėlių parduotuvėse“. „Pasaulinė „Bear Care“ sėkmė yra didžiulė „AppCamp“ sėkmės istorija, kuri, tikime, paskatins ir įkvėps Lietuvos programėlių kūrėjus ieškoti idėjų ir dalyvauti rudenį vyksiančiose jau penktosiose „AppCamp" programėlių dirbtuvėse“, – pažymėjo šio renginio koordinatorius Tomas Dirvonskas.

Žaidimas „Bear Care“ skirtas išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis. Žaidėjui į prietaiso kamerą nukreipus specialų simbolį, ekrane atsiranda virtualus meškinas, kuris tampa virtualiu augintiniu: su kitu specialiu žymekliu jį reikia maitinti, glostyti, kutenti ar šokdinti.

Žaidimo idėja primena legendinį „Tamagočį“: išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio kamerą nukreipus į specialų simbolį (šiuo atveju – lokio pėdą) ekrane atsiranda virtualus meškinas, kuris yra jūsų virtualus augintinis. Jį galima glostyti, kutenti, šokdinti ir kitaip „niurkyti“. Augintiniui išalkus, jį galima pamaitinti: priešais kamerą padėjus specialų žymeklį ant jo išdygsta medaus statinė, kurią pamatęs meškinas ima kopinėti medų.

Daugiau apie „Bear Care“ ypatumus ir lietuvių komandos apdovanojimą žiūrėkite tolesniuose video:

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(1)
(0)
(1)

Komentarai (2)